Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Világos hajjal született...

Világos hajjal született babátoknak hány hónapos korára sötétedett be a haja?

Figyelt kérdés

Már akinek besötétedett.

Világos barna hajjal született a kislányom, ami mostanra kiszőkült neki, viszont mind a kettőnknek sötét haja van. 4 hónapos.



2020. febr. 12. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:

1,5 éves


Még mindig nagyon világos.. de kb 3 hónapja sötétebb, mint eddig volt...

2020. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én fekete hajjal születtem, néhány éves koromra gesztenye barna lett, olyan is maradt. A férjem viszont 5 éves koráig hirtelen szőke volt, általános iskola végére pedig sötét barna lett. Felnőtt fejjel már majdnem fekete. A lányunk haja születésekor szőke volt, kb 2 évesen kezdett barnulni, most középbarna a haja és úgy látom, ugyanúgy be fog sötétedni, mint az apjának.
2020. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tinikorig simán besötétedik
2020. febr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
5 éves korára
2020. febr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A hajszín szerintem sokáig változik, változhat, nem hónapokban mérhető.
2020. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hajszín kB felnőtt korra derül ki. Férjem tejföl szőke kisfiú volt, most barna a haja. Nővérem ugyan így volt. Nekem szőke volt, de nem az az extrém világos, ellenben szőke maradtam.
2020. febr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A hajszín nagyon kiszámíthatatlan. Én vöröses barna voltam, hajam vége szőke, most már sötét barna vagyok, vörös beutessel.

Nagyapám, apám és öcsém szőke hajjal születtek, mind bebarnult.

Férjem sötét barna hajú, lányom is így született, most két éves és világos barna a haja.


Sokat valtozhat es több árnyalat is megtalalhato egy ember hajkoronajaban

2020. febr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!