Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ/használt valaki...

Használ/használt valaki közületek Fisher Price esőerdős pihenőszéket? Érdemes beruházni rá, vagy a babákat leköti egy olcsóbb változat is? Egy nagyon élénk kisbaba anyukája

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

A konkrét terméket ne ismerem, de én pihenőszéknek használom a babakocsi hordozóját, a karfájára van kötve egy plüss állatka, 6 hetes kora óta leköti:-)

Illetve a pelenkázó fölé van téve a babatornáztató, az is tökéletes-)

2008. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már születésétől ezt használom amit írtál. Most hét hónapos a babám de még mindíg imád benne lenni. Én csakis ajánlani tudom.
2008. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az esőerdős hintáját vettem,abban alszik,eszik,játszik.Sajna már nem sokáig:_(De nagyon megkönnyítette a mindennapokat!egész nap elvolt benne!Nem olcsó de megéri,hisz mellette bármire van időd! Üdv:6-hós rosszcsont kisfiú anyukája!
2008. nov. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is az esőerdős hintát vetttük meg, 1 hónapos kora óta imád benne lenni a kislányunk, ott tud csak igazán nagyokat aludni, addig én nyugodtan csinálhatom a dolgomat. Mi karácsonyra kaptuk a nyagyszülőktől.Nem olcsó, de megéri!

3 hónapos kislány anyukája

2008. nov. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, meg is rendeltem. Igazából ez az utolsó reményem :)
2008. nov. 21. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!