Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ki az aki járt már...

Anyukák, ki az aki járt már úgy, hogy 1 hónapos kisbabájának beindult a BCG oltása?

Figyelt kérdés
A gyerekorvosom szerint ez nagyon ritka, inkább 2 hónapos korban szokott elkezdődni, most adott rá egy krémet, hátha enyhül a pirossága és a mérete, szerinte előfordulhat, hogy az oltás alkalmával elfertőződött. Most várjuk a fejleményeket.
2010. júl. 24. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:
az én babómnak másfél hónaposan volt csúnya. az oltás helyén rengeteg genny felgyülemlett, hatalmas púpban, vastagon. nem vittem orvoshoz és nem is piszkáltam. a genny felett egyre vékonyabb lett a bőr és egyik este a fürdésnél a vízben kifakadt, akkor kinyomtam belőle mindet(nem fájt neki, nem is sírt) és rá 2 napra már csak pici seb volt. aztán kapta ugyanoda a következőt. ha elfertőződött úgyis begennyesedik.
2010. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!