Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámról 1. szülinapjára...

Babámról 1. szülinapjára szeretnék egy videót összeállítani. Milyen zenét tennétek aláfestésnek?

Figyelt kérdés

Sok videót készítettünk a kisfiamról az első évben, és szeretnék összevágni egy kis videót a családnak ezekből a jelenetekből. Kb. 3-4 percesre gondoltam, és valami zene menne alatta, de itt vagyok elakadva, nem nagyon jut eszembe olyan zeneszám, ami alkalmas lenne aláfestő zenének. :)

Ismertek valami szép számot, ami illene egy ilyenhez? Egyelőre teljesen nyitott vagyok; lehet vidám is, megható is, lehet magyar is, angol is... Lehet olyan is, ami konkrétan babás/gyerekes témájú, de olyan is, ami csak hangulatban illik... Sőt az sem kizáró ok, ha nincs szöveg csak zene, ebben az esetben valami kis vidámat szeretnék.


Köszönöm az ötleteket. :)


2020. febr. 28. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Alma együttes: Ma van a szülinapom-pom
2020. febr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ajánlást. :) Igazából nem szülinapos zenét szeretnék, mert a videó nem konkrétan a szülinapjáról fog szólni, hanem az első évéről.
2020. febr. 28. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Édes kisfiam

Ha bőgőset akarsz

2020. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindkétszer csináltam kisfilmet, fotókból és videókból a szülinapi bulikra. Kerestem a youtubeon instrumentális zenéket és ami megtetszett alá raktam. Szerintem az ilyen videók alatt kifejezetten zavaró ha szöveg is van.
2020. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsoval


En a piano guyst ajánlom, van sok instrumentális feldolgozásuk, esküvőn volt nálunk több zene tőlük

2020. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is csináltam, Szekeres Adrienn Kicsi szív c. dalával
2020. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
John Lennon: Beautiful boy
2020. febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!