Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "A és B" heti menüsort szeretn...

"A és B" heti menüsort szeretnék összeállítani a kislányomnak, aki most 7 és fél hónapos. Ajánlanátok ételeket amiket ti is adtok a picurkáitoknak? Tízórai, ebéd, uszonna.

Figyelt kérdés
Persze majd fogom bővíteni,de szeretném,ha nem össze vissza enne mindent,hanem megismerne mindent apránként.Most jön lefelé az anyatejről,de már egyébként eszik bébiételt,de csak ebédre.Saját készítésű és megvásárolható ételeket is írhattok.Konkrét gyümi vagy zöldség neveket írjatok légyszi.
2010. nov. 4. 13:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

milyen A és B? ár napig alma aztán banán. Aztán a kettő együtt. ha oké jöhet pl. Barack vagy krumpli. Nem kell A és B...

ez igy szép fokozatosan lehet közben nézed a táblázatból mit lehet már adni.

2010. nov. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%

FŐÉTELEK:


spenótfőzelék sült / főtt tojássárgájával

burgonyafőzelék sült/ főtt csirkemájjal

bolognai spagetti sok zöldséggel durumtésztával

paradicsomos burgonyafőzelék csirkehússal

kelkáposztafőzelék pulykahússal

tökfőzelék marhahússal

sóskafőzelék


én vehető ételt nem szoktam adni neki..

2010. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

ja pár variáció: alma csirkahús-rizs

alma banán keksz

krumpli-alma

cékla zeller alma

karalábé-krumpli répa

répa alma

répa alma cékla stb. mindig azt lehet hozzáadni ami épp soron van a táblázatban

Mikor turmixoltam a lánynak mindig én ettem a maradékot mert nagyon finomak:-)

2010. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Elsőnek:


A és B azt jelenti hogy a kérdezőnek nem kell filóznia hogy aznap mit főzzön a kicsinek hanem ir egy menüt mint az étteremben és aszerint főz minden nap mást de úgy hogy múlt hét kedden ne azt egye amit ehéten kedden.


Jó ötletnek tartom mi is igy csináltuk.

vettünk egy filccel irható táblát felragaszottuk a konyhaszekrényre és arra irom a menüt .v. kinyomtatom wordben és felragasztom.

Nem kell állandóan kérdezgetni a férjemet hogy

"mit főzzek ???"

2010. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

spenótos krumpli csirkemellel

répa,krumpli,borsó,csirkehús+kevés paradicsomlé.

Paprikáskrumpli+husi

2010. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

13.20 vagyok.A fiam nagyon szereti

céklát,répát,krumplit egyenként befóliázni,megsütni.Ha kész megpucolni,pürézni kevés forraltvízzel.èn teszek bele csirkemellet is.

2010. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,köszönöm,teljesen rávilágítottál.Előzöknek köszönöm a válaszokat.Ezek közül amiket írtatok ,bármelyiket adhatom neki minden napszakban?mert úgy tervezem,hogy reggelire és vacsorára tápit kap majd.
2010. nov. 4. 13:22
 8/22 anonim ***** válasza:
ja értem. Én csak ilyen ad hoc jellegel tervezek. Mindig előző nap vagy aznap:-)
2010. nov. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: jó nálatok sokmindent megehet a férjed, nálam vagy 10 féle kaját. Abból nehezen jönne ki kétheti menü a lányról nem beszélve az még kevesebből válogat. A családban én vagyok mindenevő meg a fiamban buzok akit most várok. Szal jó ötlet az AB menü csak nálunk nem megoldható....sajnos.
2010. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
*bízok
2010. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!