Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babám szinte egész...

2 hetes babám szinte egész nap alszik, ez átlagnál több. Nem baj?

Figyelt kérdés
Mióta megszületett, 20 dekát hízott. Születési súlyát 1 hetesen nyerte vissza és azóta még 20-at, így értem. Ejjel altalában 1x kel fel enni, kb éjfél körül, előtte 9 magasságában eszik, és hajnali 6 vagy kicsit előbb eszik először reggel. A napközbeni evések kicsit variáltabbak, de nagyjából 3-4 óránként éhezik meg. A kora reggeli evés után fent van egy picit, kb fél órát, a nappali etetéseknél is kb ennyit meg napközben 1 alkalommal van végig ébren 2 evés között, ilyenkor nem telik el 3 óra max 2,5. Szóval ha összeadom, olyan 5 óra jön ki amit ébren tölt. Ehhez képest ilyen 17 órát olvasok max, hogy annyit alszanak.
2020. márc. 1. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális, inkább örülj neki :)
2020. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 newsee89 ***** válasza:
100%
Teljesen normális, minden baba más amúgy, de én lánykám 3hónaposan is 4-5órát volt fent max. Most változott drasztikusabban a 4.hónap után. Most már napi 8-9 órát is.. Természetesen részletekben.
2020. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki! Az enyém ennyi idősen nem akart aludni, és kb folyton ébren volt...
2020. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi vissza sirod ezt még. :D Sokan mondják, hogy az elején csak alszik, aztan olyan 4 hónap körül változik. Nálunk pont fordítva volt, hogy az első 3 hónapban alig aludtunk, utana mar általában jól.
2020. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyemek kb 3 honapos korukig szinte csak enni keltek fel. Aztan voltak huzosabb idoszakok persze, de osszessegeben azota is, mar 5 evesek, szuper jo alvok hala az egnek...


Szoval szerintem is normalis, orulj neki.

2020. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kb 20-30 percet tudnak fent lenni két alvás között ideális esetben evéssel együtt. Az én fiam is volt, hogy túl fáradt vagy fájt a poci és fent volt órákat de ha időben letettük és minden rendben volt akkor ennyit aludt ő is, egyébként most két hónapos és ma ha jól számolom 6-7 óránál többet ő sem volt fent 24 óra alatt.
2020. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Normális, de hamarosan változni fog. Az en kisfiam 3 hetesen kezdett picit többet ébren lenni. Most 5 hetes lesz és már nem alszik el minden etetes után. Vagy éppen hamarabb felkel, mint megehezne. Kb 45 percet 1 órát bír nyugoskodes nélkül ébren. Addig lehet vele játszani. Simogatom, beszélek hozza. Habozik neki. Aztan van hogy csak nézeget valamit. Végül mikor kezd nyugos lenni, elaltatom. (Vagy megetetem, amelyik épp az igény)
2020. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Normalis,majd alakul. Az enyem.is hasoo volt,en allandoan az orvost hivogattam. Amig felkel enni es az eber idoszakban kis okos,ertelmes tekintete van,addig rendben van,nekem ezt mondta az orvos
2020. márc. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ;)
2020. márc. 6. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!