Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy értik azt, hogy ez az...

Hogy értik azt, hogy ez az egész érettségi egy kamu? És idén nehezebb lesz a középszintű érettségi az átlagnál?

Figyelt kérdés

1. kamu az érettségi ? hogy értik ezt. szak tanár mondta ezt, hogy majd meglátjuk mekkora kamu ez az érettségi.


2. magyar, matek, töri, német, info -ból érettségizek középből. Idén mi várható ? Könnyű vagy nehéz ?


2011. márc. 26. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erről a kamu dologról az jut eszembe, hogy valószínűleg azért mert mindenki olyan nagy dolognak tartja holott tényleg igaz az, hogy még a leghülyébb is meg tudja csinálni.
2011. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Aki arra hajt, hogy meglegyen, annak tényleg az, egyszerűen semmi. Baromi egyszerű.

Aki továbbtanulásra hajt, és jó szakot, jó helyen jelölt meg, és netalántán emeltezik is, és ilyen 90% felettire kell megírnia, az mér nem annyira kamu...

2011. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem idén nehezebb lesz mert a rezsim nagyon rászállt a felsőoktatás megreformálására.
2011. márc. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tanultál, akkor tényleg könnyű, ha nem, akkor meg nehéz. SENKI nem tudja e percben, mik lesznek a feladatok.
2011. márc. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom ilyenkor még nincsenek is elkészitve az érettségik azt csak az utolsó pillanatba készitik el nehogy kiszivárogjon valami információ. Szóval a tanárod nem viszonyithat semmit az idei évhez. Amúgy igazuk van a hozzászóloknak, azt érthette hogy majdnem 4 éven át erre készültetek hogy majd milyen nehéz, és közbe meg nem az. Nekem amin oda kellett tenni magam az egyedül a magyar volt mert tavaly valami Janus Pannonius -os szöveg (2010-es érettségi) és nagyon utáltam de a többi mind könnyű volt.

Szóval ne izgulj, azok az érettségi feladatok még meg se születtek amit te írni fogsz:)

2011. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
remélem tényleg könnyű lesz, mert nekem igazából csak 1 tantárgyból fog számítani az eredménye, a többiből elég ha a kettes meglesz:) de félek nagyon tőle
2011. márc. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!