Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudunk fiú nevet választan...

Nem tudunk fiú nevet választani a párommal. Mi illik a Pántlikás vezeték névhez?

Figyelt kérdés
2020. márc. 8. 18:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Dávid,Gergely
2020. márc. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
47%

Alexander

Maximilián

2020. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
47%
Richárd, Zénó, László, Dominik, Bertalan/Bertold/Bercel, Móric, Dezső, Levente, Miklós, Edmond, Medárd, Emánuel Sámuel, Klaudió, Donát, Bendegúz, Artúr, Vilmos, Aladár, Ernő, Ervin, Edvin, Márk, Mihály, Dénes, Rómeó, Krisztián, Zoltán, Zerind, Rupert, Renátó, Ábrahám, Benedek, Milán, Egbert(ilyen név nemtom, van-e de most eszembe jutott, hogy van valami ilyen kávé), Zsigmond, Teodor, Károly, Arnold, Leonárd, Lóránt, Zoárd, Tivadar, Imre, Norbert, Jusztin, Otelló, Sámson, Benedetto, Regő, Kornél, Kornéliusz, Éder, Gilbert, Hubert, Hubertusz, Ádám, Ottó, Agusztin(ezt most fejlesztettem ki, nemtom van -e ilyen név:))/Ágoston, Gusztáv, Máté, Gordon, Balázs, Boldizsár, Botond, Lehel, Szeverin, Valentin, Hunor, Magor
2020. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Henrik, Martin
2020. márc. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 SAMpernatural ***** válasza:

Szemezzetek itt:

[link]

2020. márc. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget,eddig a Dominik név mellett maradtunk.
2020. márc. 31. 01:42
 27/28 anonim ***** válasza:
60%
Nem szeretnék beleszólni, de nem biztos, hogy szeretni fogja, hogy hosszú neve van.
2020. márc. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is rövidebbet adtam volna, de az itt felsoroltak közül a legigazibb a Pántlikás Mátyás. Nekem elnyerte tetszésem.
2020. jún. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!