Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos a babám,2 hónapja...

9 hónapos a babám,2 hónapja spirált tetettem fel, a szoptatás miatt lehet rendszertelen a mensim? 4 napja késik.

Figyelt kérdés
Idegségemben már tesztet is csináltam, negatív. Akinek spirálja van, rendszeres a mensije? Esetleg a szoptatás befolyásolhatja?
2010. júl. 25. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs spirálom,de igy is késik mindig van,hogy 1 hónapig meg se jön!Úgy tudom a szoptatástól van!!!
2010. júl. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is spiral van fenn.A doki azt mondta 4 honap utan all be a rendszeres menstruacio.Nekem többször volt meg egy honapban ,es utana tenleg beallt.Nincs panaszom.Nyugi,kizart ,hogy terhes lennel.
2010. júl. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Persze a szoptatástól is lehet rendszertelen, nekem 2-3 havonta jött meg, amíg szopizott a lányom.
2010. júl. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam:) Már kezdtem beparázni, mert minden tünetet produkáltam, de tuti csak beképzelem:)
2010. júl. 25. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!