Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rettegek, hogy elkapjuk a...

Rettegek, hogy elkapjuk a koronavírust és elszakítanak a kis csecsemő babámtól. Mit tehetek, ha ezt akarják?

Figyelt kérdés
2020. márc. 10. 08:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

Az én mottóm, "Majd kitalálom, ha muszáj."


Ne stresszeld magad. Törekedj a megelőzésre. És ne olvasd az erről szóló médiát. Ha komoly gond lesz, azt nem a Blikk fogja megírni.

2020. márc. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%
Semmit. Akkor kifekszed a kórházban a betegséget, a csecsemődet addig leparkolják a megfelelő intézményben, ahol törődnek vele és a világon nem lesz semmi baj.
2020. márc. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

1. Ne nézz annyi híradót nagyobb a beszaratás mint a baj.

2. Megfelelő higiéniával és vitaminnal az erős szervezet nem kapja el, vagy meggyógyul.

2020. márc. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha te fertőződsz meg, akkor kiválaszthatod, hogy a babádra ki vigyázzon a családodból, szóval azért annyira nem tragikus a helyzet.Viszont kb ha te elkapod, elkapja a babád is és ha így van, tuti nem veszik el tőled hacsak nem vagy annyira rossz állapotba, hogy nem tudsz róla gondoskodni vagy az ő állapota olyan rossz, hogy kénytelenek kis időre a babád érdekében elszakítani benneteket egymástól.Csecsemővel ne járj tömegbe most és tartsd be az ajánlott higiéniai szabályokat.Fő a megelőzés.Meg tényleg ne olvasgass ilyen témában vagy ha igen, akkor azért nézd meg hol írják és mennyire vehető komolyan.
2020. márc. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Menjél pszichológushoz, mert szorongsz! Biztos vagyok benne, hogy nem ez az egyetlen rettegésed!
2020. márc. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%

Ha ez igaz, semmit:

[link]

Inkább csak pozitívan. Még egy hónap és utána valószínűleg a következő télig eltűnik a vírus a felmelegedéssel. Addig kell kibírni.

2020. márc. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem fogom megmondani, ezt megtehetem. Ha csak én kapom el, szajmaszk, higienia, és szoptatok, bezárkózok a házba és senkinek semmi köze hozzánk.
2020. márc. 10. 09:37
 8/23 anonim ***** válasza:
67%
Miért szakítanának el? Ha mindketten elkapjátok szerintem bezárnak egy szobába és a csecsemősök se mennek be hozzátok.
2020. márc. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%
Ha tudsz picit is reálisan gondolkodni, ha te nem mész emberek közé, főleg tömegközlekedéssel, akkor nem tudod elkapni. Sőt pillanatnyilag ezen felesleges is aggódni, alig van eset, viszont a sima influenzát elkaphatod, az is szívás, főleg egy csecsemőnek.
2020. márc. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hazajuthat, van nagyobb gyerek, van férjem, anyukám...
2020. márc. 10. 09:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!