Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jön a foga? 4 honaposan?

Jön a foga? 4 honaposan?

Figyelt kérdés
4 hónapos kislányom megállás nélkül nyáladzik, de annyira hogy már napi 5-6 ruha csere kell, tegnap nagyon etvagytalan volt, közben eddig alig tudtam jól lakatni, 3000 grammal született most 7000 gramm szóval jól evett,tegnap a széklete is nagyon sok volt 4-5x oltoztetem át ez miatt, mert nyakig kakis volt, nem habos nem más színű volt a kaki, csak sok volt, meg a fenekét is ki csípte pedig azonnal cseréltem is ki, ez lehet fogzasra utaló jel? Nem látok az innyén változást. De rágni mindent rágna és elég nyűgös is.
2020. márc. 18. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ez 3 hónaposan kezdődött. Igaz nem kakált ennyit egy nap de neki is ki csípte. 25-én. Lesz 6 hónapos tegnap törte át az ínyét az első fogacska. KB 2 hete van az hogy este sírva kell de nem sokáig csak vissza kell altatni. A napokban már napközben is nyügösebb. A fogán nem láttam semmit előtte, a nyáladzásal és a pospi kiütés is elmúlt akkor mikor 5 hónapos lett. Viszont még mindent rág, tegnap már hűtőt rágókát adtam neki azzal elvolt. A szája körül visszont kipirosodott, kiütések vannak neki.
2020. márc. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

4 hó 1 hetesen kinn volt az első foga

5 hó 2 hetesen 4 foga volt a lányomnak


Simán lehet, hogy fogzik

2020. márc. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerintem is fogzás tünetek. Innen lehet 2 hét, de 2 hónap is amíg ténylegesen előtör a foga. Kitartás!
2020. márc. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 3 hónapos kora óta van ez. Hol jobb, hol rosszabb.


Most 7 hós, még nincs foga.


Úgyhogy sajnos eltarthat még nagyon sokáig.

2020. márc. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legnagyobbnak 11 hetesen kint volt az első 2, a kicsiknek is 4 hónaposan. 😊
2020. márc. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg ilyet nem láttam nagyobbik lányomnak is kint volt már 6 hónapos korára a 2 alsó foga de most a kicsi lányom mar1 hónapja nyáladzik, ezért jól le fertotlenitettem a kezem és meg tapogattam neki, hát 😯😯 így maradtam nem a két alsó jön hanem a alól a szemfogak alatti 2 fog olyan hegyes, és már kint van az éle.
2020. márc. 24. 07:16
 7/7 anonim válasza:
Az összes gyerekem 6 hetes korától nyálzott, vegyél neki nyálkendőt, akkor nem lesz nedves a kis ruhája, de egy sima partedli is megteszi, az is felszívja a nyálat. A sok kaki normális, és hasznos, ez a helyes hogy többször és sokat kakilt, tedd 3 óránkétn tisztába, jó minőségű pelenkába (akár a sima dm, rossmann márka is jó, nem kell drága pelenka, mindig tisztítsd le a popsit a kendővel alaposan, és a jó krém a titka...nekem a penaten jött be, amit a müllerben lehet kapni, sajnos a sudocream nem volt jó, a neorgranormon pedig közepesen vált be...penaten mellett viszont sohasem volt gondunk, és nagyon sokáig elég...fémdobozos kerek krém...
2020. ápr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!