Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónaposan jöhet a foga?

3 hónaposan jöhet a foga?

Figyelt kérdés
Egy hete erősen folyik a babám szájából a nyál, a cumisüveget kiköpdösi, pedig eddig szépen evett. Éjszaka több alkalommal is felvisít (eddig nem csinálta), de utána visszaalszik. Hogyan tudom megállapítani, hogy a foga indult-e meg?
2016. jún. 18. 06:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár ritka, de előfordulhat, hogy már most kibújjon a foga.

Sokkal gyakoribb, hogy 3 hónapos kor körül elkezd folyni a baba nyála, rág mindent, nyűgös, még az ínyén is tapasztalsz változást ha megnézed. De innen még hónapok lehetnek hátra.

Az én fiamnak mindez 2,5 hónaposan kezdődött és 6 hónaposan volt kint az első foga.

Másik kérdéshez írtam, hogy felül már 5 hónaposan meg volt duzzadva az ínye, lassan 9 hónapos és még csak 2 foga van, alul.

2016. jún. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden a genetikán múlik.

A fiam napra pontosan 3 hónapos volt, mikor áttörte az ínyét az első foga. A lányomnál is korábban vártam, de neki 6 hónapos volt az 1. foga.

2016. jún. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk két-három hónapos korban kezdődött ez az intenzív nyáladzás meg az ökle is mindig a szájában volt mivel cumi nem kelett neki az ujjszopásra is majdnem rákapott mi is azt hittük,hogy na itt ilyen hamar lessz fog és pont azon a napon jött ki ahogy töltötte a 6 hónapot.

Lehet beindultak nálatok is a fogcsirák mozgolódnak most kezdenek ágyazódni és ez viszket nékik.

2016. jún. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem négy gyerekem van ( egy 4 éves és három 20 hónapos ) a nagynak 5 hónapos korában már 3 foga volt, a legkisebbnek meg 3 hónaposan bújt ki 2 foga. Szóval ez minden gyereknek változó. Nekem már az összes gyerekemnek van teljes foga.
2016. jún. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En inkább úgy mondanám h elindult nála a fogzas, de az meg nem jelenti azt h holnap kibújik az a fog.

Hosszabb folyamat mig kijon.


Kisfiam két honapos korában elkezdett nyáladzani, 4honaposan tort át egyszerre az első kettő

2016. jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!