Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hogy a babám...

Mit tegyek hogy a babám többször egyen? Mert 4-szer eszik nappal éjjel nem kel 8hetes és a védönö azt mondta legalább 5-ször kéne ennie és keltsem fel reggl 6-7 körül enni.

Figyelt kérdés
Este 23-24-töl alszik reggel 9 ig de a védönö azt mondta keltsem fel enni regel hogy töbször egyen,mit tegyek?Ti hogy csináljátok??
2008. nov. 21. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha hetek óta nem hízik,vagy fogy,akkor igen,valóban keltsd fel, de ha jól fejlődik,szerintem nem érdemes felkelteni.legalábbis én nem tenném.Én is csak akkor keltettem az enyémet,amikor egy hasmenéssorozat miatt fogyni kezdett.De amúgy nem bántom.
2008. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kevesebbszer eszik, de a napi mennyisége viszont megvan. Ha éhes akkor úgyis felkelne, vagy jelezné ha éhes. Szerintem ne keltsd fel, én legalábbis biztos nem kelteném fel.Örülj neki, hogy átalussza az éjszakát. Ha szépen fejlődik, hízik és jókedvű akkor semmi baj nincs.
2008. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En sem ebresztenem fel. Foleg ha szepen fejlodik. Ha nagyon szeretned, akkor inkabb probalj besuvaszztani meg egy etetest napkozbenre.


Mennyi idos?

2008. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 8 hetes babának kevés a napi 4x-i evés.
2008. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem kelteném fel, hanem a nappali szopikat süríteném. Szerintem is kevés a 4 kajcsizást. Pl reggel 9-kor, majd 12, 15, 18, 21, majd éjfélkor, akkor az már napi 6 étkezés. Ha ez nektek túl sűrű akkor reggel 9, 12:30, 16, 19:30, 23 , ez is 5 étkezés.


Nem jelzi hogy éhes lenne. Ciciztek vagy tápiztok? A tápszerek lassabban szívódnak fel, lehet, hogy emiatt eszik ilyen ritkán. Ez nem baj, de szerintem egy 8 hetes babónak még többször kéne ennie.

2008. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Anyatejes és heti 25-30dekát hizott idájig.Mennyi lenne a napi adagja?
2008. nov. 22. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!