Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik voltak azok a nem létfonto...

Mik voltak azok a nem létfontosságú dolgok, amik nagyban megkönnyítették a babával az első hónapokat?

Figyelt kérdés
Pl nálunk a pepcos éjjelifényt nézve aludt el pár hónapig. (Az a nagyon halvány pöttyökbe világító figura) A babahinta mindig megnyugtatta, és most 1 évesen csak a szundipajti zenéjére alszik el.
2020. márc. 23. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapos a babám, eddig minden feleslegesnek tűnik, amit vettem, egyedül a pelenkázó az, amit 100%osan kihasználunk. Még a kiságy is csak az esetek felében működik...
2020. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt Doodoo nyuszija, nekünk az vált be altatáshoz, szoptatós párna, illetve nem tudom hol lennék a rugalmas hordozókendőm nélkül...
2020. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Polya!!!! Abban mindig megnyugodott es el is aludt altalaban. Meg adamo hinta.
2020. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Karamalz :) Azt ittam, ha már rá se tudtam nézni a vízre.

Pihenőszék jó volt etetni benne, mert csak 10 hónaposan ült fel.

Kiságy feletti zenélő forgót szerette, meg a játszószőnyeget babahíddal :)

2020. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Meggymagpárna..hasfájásra
2020. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Babafészek. Úgy aludt benne mint egy mormota és mivel olyat vettünk ami kókuszmatraccal volt ellátva alul ezért a merevsége miatt az alvó babát is tudtam ide-oda mozgatni ha szükséges volt.
2020. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Elektromos hinta, hordozó kendő, szundi kendő (4 éves és még mindig azzal alszik)
2020. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Digitális vízhőmérő. Nagy fasságnak gondoltam, nem is vettem előre. De a hagyományos ide-oda ugrált, a rossmannban pedig épp féláron volt a digitális. Következő gyereknél ez lenne az első, amit megvennék.
2020. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Adamo hinta, babakocsi, hordozokendo, csatos hordozo, kisagy, mellszivo
2020. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szoptató párna (multifunkciós), textil pelenka (dettó) és a kézi fejő.
2020. márc. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!