Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljam, hogy ne...

Hogyan csináljam, hogy ne viselje meg nagyon a kislányomat az elválasztás? Úgy döntöttünk a párommal, hogy kistesót szeretnénk a 15 hónapos kislányomnak, és ő még szopik. Ráadásul még cicin alszik el esténként.

Figyelt kérdés
Nagyon sokat gondolkoztam rajta,hogy ki hogy csinálhatja ezt???Bevezettetek valami új dolgot a cici helyett?Nagyon szeret cicizni,és nem tudom,hogy mit tegyek ezzel kapcsolatban.Minél hamarabb szeretnék várandós lenni,és tanácstalan vagyok.Azt nem szeretném,hogy szoptatás mellett legyek várandós,nem hiszem,hogy jó lenne,ha a pici fejlődő magzatnak,nem jutna elég vitamin,és tápanyag.Tippeket szeretnék,az okos elválasztáshoz.
2010. júl. 26. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
én azt mondtam :cici szabadságon van.... de akkor már csak este szopizott.
2010. júl. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esetleg varhatnal az elvalasztassal amig teherbe nem esel, mert nem biztos, hogy konnyen megy es addig lehet magatol megoldodna
2010. júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyunk mi is, csak annyi különbséggel, hogy kisfiam van és 16 hónapos. Próbáltam már, hogy "rendes" tejjel kínálom pohárból, amikor szopizni akart,beleivott, de követelte a cicit. Mondogattam, hogy elromlott a cici, de nem hitte el, és csak belebújt a pólómba. Jobb ötletem még nem volt. Úgy döntöttünk, próbálkozunk, aztán ha sikerül a kistesó akkor majd orvos/védőnő tanácsát is kikérjük. És addig hátha megoldódik magától is.
2010. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem estem teherbe, amíg szoptattam, én is elválaszottam a babámat, bár egy kicsit hamarabb, mint most te akarod.

Szerintem egyik napról a másikra válaszd el, mondd, hogy beteg a cici, esetleg ragaszd is le. Hogy ne viselje meg a kislányodat, adj neki cumisüvegből tápszert (pl banánosat, az finom, biztos ízleni fog neki), és tartsd szoptatós pózban, úgy igya ki.

Csak azt ne csináld, hogy egyik nap szoptatod, aztán nem, mert akkor összezavarod. Tűzz ki egy napot, és onnan tényleg hagyd abba. Ő már nagy, meg fogja érteni, ha azt mondod, beteg a cici.

Fontos, hogy a sok ölelés maradjon meg, de gondolom ez menni fog :)

2010. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám azonnal elválasztotta magát ahogy teherbe este.Ez nagyon gyakori.
2010. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!