Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Áttértetek 6 hónap után...

Áttértetek 6 hónap után követő tápszerre?

Figyelt kérdés

Humana babyfit 1-et kap, ez receptre 1000 Ft, 900 g-os.

A követőt viszont már nem lehet felírni, úgy viszont nagyon drágának találtam, 2-3ezer Ft-ért vannak...


Ti hogy csináltátok?


2010. júl. 26. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos drágábbak, ez tény. Viszont összetételükben már ez kell a babáknak, szóval én a helyedben váltanék. Még asszem 2-esből is van pár, amit fel tudnak a dokik írni receptre, kérdezz rá a gyerekorvosotoknál.
2010. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A humana baby fit 1nél,nem kell váltani csak 10hónapos korában,nekünk azt mondta a doki néni,mi is ilyet ettünk,jó sokat felirattam igy vele 6hónapos koráig,és igy ki is tartottunk vele majdnem a 10.hónapig.

Ugyhogy szerintem adhatod neki nyugodtan,biztos már lassan el is kezded hacsak már el nem kezdted esetleg neki a hozzátáplálást!

Szóval mi nem váltottunk csak nemrég,most már 10hóanpos a kisfiam,és a babylove 2es tápszert issza!

2010. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kislányom születése óta a Humana Ha Startot ette 6 hós koráig. (2200Ft/db/650g)6 hótól pedig a Humana Ha 2 eszi(2400Ft/db/650g). Jó olcsó az a tápszer amit adtál neki, nem is tudtam, hogy vannak ilyen olcsón is. Természetesen át kell térni, hisz változik a baba tápanyagszükséglete. Ha nem hipoallergén tápszert eszik akkor ajánlom a Humana 2 tápszert. (2100Ft/db/650g)
2010. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!