Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hónapos babám egyből ordít...

12 hónapos babám egyből ordít ha beültetem a kiságyba játszani? Mit tegyek? Más babája is csinál ilyesmit.

Figyelt kérdés
Ha van egy kis dolgom akkor be szoktam tenni a kiságyába játszani, de egyből ordít és víziló könnyei potyognak. Van hintája is abba se akar ülni, a babakocsiba se szeretné ha betegyem, ha mennénk valahová sokszor ordítás lesz belőle. Hogyan kezeljem ezt? Hagyjam sírni egy darabig, de meddig? Ha van valaki akinek hasonló a babája adjon tanácsot ő hogyan kezeli?
2010. júl. 26. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Hát nálunk a járóka meg a kiságy is kilőve,én lerakom a földre és ott játszik pakolgat, mászik,sétálgat és ez tetszik neki.Ha dolgom van jön utánam és állandóan figyelek rá,még a konyhába is jön utánam.

Bocsi hogy nem választ adtam csak leírtam nálunk hogy van.

Üdv.11 hós kisfiú anyukája

2010. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Abba a kiságyba rakod játszani, amiben alszik? Mert ha van más hely, pl járóka, utazóágy vagy valami akkor inkább rakd oda. Nehogy később baj legyen még az elalvással is. Egyébként az én lányom is csinálta ezt. De minél nagyobb lesz, egyre jobban kitolódik az az idő amit egyedül eljátszogat. Figyeld nap közben, hogy mikor foglalja le valami a figyelmét, és akkor pattanj. Én legalább így csináltam. Csendben szóltam neki, hogy "anya kimegy mosogatni " stb. és tűzés. Volt egy olyan időszak, amikor még pisilni se hagyott, most meg néha szól, hogy menjek ki a konyhába, majd ő játszik a babával addig. (2 éves) Egyébként erre nincs jó megoldás szerintem, mérlegelj. Idővel könnyebb lesz.
2010. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az etetőszékébe szoktam belekötni, elérakok tányért, kanalat, pár kölesgolyót, kedvenc játékot, magam mellé teszem, és miközben csinálom a dolgom, beszélek hozzá.
2010. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szintén 1 éves, nekem esélyem nincs semmit csinálni, mert egyáltalán nem marad el magában. Van járókánt de dísznek leginkább, nem marad meg benne. Addig rakom bele, amíg wc re kimegyek. Akkor főzök, amikor alszik, és akkor takarítok, amikor apa megjön és átveszi. Én nem tudom sírni hagyni a járókában, nem tudnám úgy a dolom végezni, hogy ő közben ott üvölt.
2010. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Enyém! nem is raktam bele egy idő után. lehet hogy szeparációs szorongása van, és azt hiszi ott fogod hagyni. majd kinövi. én vittem magammal mindenhova, még wc-re is. a mai napig kajtat utánam mindenhová, de már elvan egyedül.

20 hónapos.

2010. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!