Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Fisher Price mókakockák...

A Fisher Price mókakockák mire valók, hogyan kell velük játszani?

Figyelt kérdés
Születendő babámnak nézek játékokat az interneten,rengeteg eladó mókakocka van,de nem tudom mire jó,mihez való...

2011. okt. 30. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az kb. 6 hónapos kor körül ajánlott, akkor nagyon fogja szeretni forgatni, pörgetni, felfedezni... újszülöttként ami nekünk bejött, az a zenélő forgó (kb. 7hetes korától)

2011. okt. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Háááát ....6 hónapos volt a lányom mikor kapta,de őszinte leszek,szerintem semmire nem való.És úgy tűnik a lányom szerint sem,mert egyszer hozzá nem nyúlt,pedig már 16 hónapos.
2011. okt. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet semmire se használni, max tornyot épít belőle, de ahhoz meg elég drága.

Inkább meglepetés kockákat nézz, azok nagyon jók. Legalábbis lányom nagyon szereti, egymásba lehet őket pakolni, vannak alapkészletek, van belőle vonatos, meg krokodilos. ez jobb mint a mókakocka.

2011. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

7,5 hónapos fiam imádja pörgetni, közben tudományos fejjel tanulmányozza. Késöbb egymásba is lehet építeni, mi még ott nem tartunk :)

Kisfiam akár fél óráig is elvan egy kocka felderítésével.

2011. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A baba kézügyességét fejleszti. Lehet nyomkodni, pörgetni, húzgálni, tekerni. A kisfiam kb 9 hónapos korától játszott vele, néha megunta, néha újra felfedezte. Most 15 hónaposan is előveszi néha, szerintem megérte megvenni.
2011. okt. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyik kedvenc játéka volt a fiamnak... Főleg a piros színű. :) Pörgette, és nézte a sok színt rajta. Később ezzel építőzött először.
2011. okt. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Akkor tehát ha jól értelmezem, ezek csak úgy vannak, lehet őket pakolgatni meg nézegetni hoyg mi van benne, de amúgy semmire sem való.

Nem tartozéka vagy építő eleme semminek....


Köszi még 1x!

2011. okt. 31. 10:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem csak nézegetni lehet őket :) - vannak rajtuk mozgó részek, és mindegyik tetején egy lenyomható figura, ami elindítja a másik oldalán lévő pörgő valamit. Ezenkívül egymásra illenek, de csak egyféleképpen, nem úgy, mint a sima kockák. Szerintem nagyon ötletes és lehet látni, hogy a baba kézügyessége éppen hol tart.

Viszont tényleg nem másik játék tartozékai.

2011. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!