Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerinted melyik a legjobb...

Szerinted melyik a legjobb cumisüveg?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 17:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez fogós ravasz kérdés.Én ragaszkodtam az Avent-hez,de rácsesztem...ha nem mérnöki pontossággal tekertem rá a tetejét,orrán száján folyt.A csöpögésmentes is!Akkor vettem Mam-ot és megoldódott a problémám.Nem mellesleg,olcsóbb is.
2010. júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Az aven nagyon rossz. Mi NUK-ot használunk.
2010. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Mi a Chicco-t cseréltük le NUK-ra, és azóta is azt használja, pedig már elmúlt 1 éves, és szépen iszik önállóan pohárból is.
2010. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Az aventet utáltuk. tomee tepee nagyon jó szerintem.


Meg a mam csőrös pohár, az 5 hósom ügyesen ivott belőle, így vele a cumisüveges részt ki is hagytuk :) És ez tényleg nem csöpög.

2010. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nálunk az Avent a befutó. Vettem a cicis tomee-t, de orrán száján folyik a tápszer. Manónak tetszene, de kb. az ötödik rácsavarós nekifutásnál feladom.
2010. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Avanttel kezdtünk, majd Nuk-ot próbáltuk, végül a Mam-nál kötöttünk ki, és ezt végre hajlandó volt elfogadni. Lehet, hogy egy párat nektek is ki kell próbálni, mire megtaláljátok az "igazit".
2010. júl. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Mi 3 fajtat haszanlunk:

1. favorit a Tommee Tippee (ebbol van7 uvegunk, sterilizalon, 2 ragokank, 2 ragokas cumink, 3 sima cumi, rejtarto, mellszivi,2 cumisuveg melegen tarto kis taska)

2. Nuk (csak magat a szilikonos reszt vettem es tettem bele masik cumisuvegbe amit nem fogadott el)

3. dr brown (azt hittuk refluxos lesz es vettunk, de hala Istennek nem beteg, csak meg nem volt teljesen zarodva az izma)

2010. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Tommee Tippee-bol :)

tehat nalunk ez a tuti :) tenyleg


utolso voltam

2010. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Aventtel kezdtük, de folyt mindenhol és a varibiális cumija egyszerűen horror, a sűrűbb tápszer meg nem jött ki a lyukason.

Ekkor váltottunk Nuby-re, ez nagyon bejött a lányom is szerette.

2010. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Baby Nova,üveg cumisüveg.Utálom a műanyagot,se kimosni nem lehet rendesen,se a mikróban nem lehet megmelegíteni mert rosszul vezeti a hőt,és annyi mindent mondanak róla h éppen mi oldódik ki belőle..
2010. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!