Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kortól kezdenek gőgicsé...

Milyen kortól kezdenek gőgicsélni a babák?

Figyelt kérdés
Az én 3 hetesen még nem igazán akar hangokat kiadni! A két karjával annál inkább hadonászik!
2020. ápr. 5. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem kb ilyenkor kezdődött, nemsoká neked is csinálni fogja! nekem azt mondja "heee" meg "hehe" meg "ghüü" xD most hat hetes
2020. ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Atyám! 3 hetes! Érted? 3!


Még bőven ráér, ne támasz felé máris ilyen irreális elvárásokat.

2020. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hàt igen csoda gyerekek

lehetnek.😂😂😂😂😂àltalàban 3-4hónaposan gőgicsèl egy normàl baba.Nemmtom h honnan szedtètek h 3 hetesen.????!!!!!😕😕😕😕😕😕😲

2020. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 6 hetes kora körül már néha - néha adott ki gőgicsélős hangokat, de igazán csak 3 hos körül kezdett rá. 3 hetesen még szinte ki se lát a fejéből, semmit nem kell még "tudnia"!
2020. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 2, 2,5 hónapos kortól gőgicsélt, 3 hónaposan sikongatva gügyögött, apjának kiabálósan gagyogott. Most 4 hónaposan leginkább hümmög és kevésbé gagyog. Néha sikerül úgy megnevettetni hogy hangosan kacag. Remélem megint elkezdi majd a gügyörészést. Olyan aranyos volt vele 😏
2020. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!