Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idősen ölelt meg...

Milyen idősen ölelt meg először tudatosan a babátok?

Figyelt kérdés
Enyém ma hat hetes, próbálom úgy felvenni néha, hogy a két karja a nyakam két oldalán legyen, olyan jól esik... nagyon várom már, hogy ő öleljen meg :)
2020. ápr. 6. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
😁😁😁 kicsit korai lenne. 23 honapos a lanyom, most kezdett el ölelgetni.
2020. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem is várom el egy hat hetestől, azért írtam, hogy úgy csinálok, mintha 🤪

huuu, az nagyon soká lesz 🙄

2020. ápr. 6. 21:59
 3/8 anonim ***** válasza:
8-9 hónaposan kezdett el úgy bújni, nyakamba csimpaszkodni, megölelni. Most 13 hónapos, játszik majd szalad, megölel, ad egy harapós puszit és szalad vissza játszani 😊
2020. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan 10-12 hónapos kora között ölelt meg rendesen, de azt már sokkal korábban, mondjuk kb 6 hónap megfigyeltem, hogy átkarol ha az ölemben viszem (de mivel sokat hordoztam, ezt inkább úgy értelmeztem, hogy felvesz egy ismert pózt).
2020. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb 12-13 hónaposan, most már 16 hónapos és azt játsza, hogy oda szalad hozzám és megölel, utána az apjához szalad és őt is aztán vissza hozzám és így tovább, nagyon aranyos és iszonyat jól esik 😌 Megértem, ha te is vágysz rá, néha mi is ezt csináltuk, hogy a kezeit a nyakunk köré tekertük mintha ölelgetne 😉
2020. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9-10 hósan mindkettő.
2020. ápr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8-10 hónaposan mind a négyen. 😊
2020. ápr. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8 hónapos kora körül kezdett ölelni. Sose felejtem el az elsőt, mert épp egy kasszánál álltunk sorban, ő meg nem bírt megmaradni a babakocsiban így kivettem. És ahogy akkor tartottam a karomban egyszer csak fogta az arcom és magához húzta, hosszú percekig el sem eresztett. Sose éreztem még ilyen jót😊 már másfél éves sajnos nem nagy ölelgetős de mikor mégis megölel olyankor felrobban a szívem a szeretettől 🥰
2020. ápr. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!