Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fogott meg babátok...

K.Andi83 kérdése:

Mikor fogott meg babátok tudatosan tárgyakat?

Figyelt kérdés
Kisfiam vasárnap lesz 3 hónapos,és már kezdi nyújtani a játékok felé a kezecskéit,de még nem sikerült megfognia. Kb. mikor várható,hogy megragadja és játszon velük?
2011. szept. 15. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 16 hetes volt amikor megfogta tudatosan a jatekokat (most neztem meg a neked a babanaplomba :) ).
2011. szept. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is kb. 4 hónapos volt amikor nyúlt (és megfogta) a játékaiért/t.
2011. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lánykám kb 3 - 3,5 hónaposan
2011. szept. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 és fél hónaposan.
2011. szept. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam is kb. 3-3,5 hónaposan, de először nem a játékíven lévőkért nyúlt, hanem én nyújtottam oda neki úgy, hogy jól lássa. - egyik ismerősömék gyereke 4 hónaposan "nézegette a játékokat csak a játszószőnyeg ívén", amikor beszóltunk nekik, hogy talán lejebb kéne őket rakni, hogy szegény gyerek elérje, mert így nyilván nem fog érte nyúlni-nyújtózkodni, ha nem éri el és nincs sikerélménye....de ez a család egy külön történet, lehet majd írok róluk egy könyvet...igazi elvetemült, irigy, másokat lemásolósok.
2011. szept. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2,5 - 3 hónaposan ütögette a tárgyakat; 3,5 hósan nyúlt érte és fogta őket (több, kevesebb sikerrel...).
2011. szept. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!