Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babával hogyan ültök az autóban?

Babával hogyan ültök az autóban?

Figyelt kérdés
2 lányom van, 7 éves és 2 hetes, ha megyünk valahova apa vezet, mellette ül ülésmagasítóval a nagylányunk, mi meg hátul a picivel, ő hordozós ülésben van, annak a műanyag talpa van bekötve, abba lehet a hordozót bepattintani háttal.

2020. ápr. 6. 23:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk is így volt, még a kicsi baba volt. Párom vezetett/vagy én anyósülésen az akkor 6 éves nagylánykám hátul a kicsivel vagy én v. a párom. Már 2 éves a kisfiam, melléült a lányom, elöl meg mi vagyunk.
2020. ápr. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Az első pillanattól kezdve a gyerekek ülnek hátul, én pedig elöl.
2020. ápr. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Hatul a gyerekek, kornak megfelelo gyerekulesben, elol meg mi, az elejetol fogva.
2020. ápr. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
A gyerekek hátul, mi elől az első pillanattól.
2020. ápr. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%
Még jó hogy egy pici mellé ülök!És ha bukik,vagy cumi kell vagy bármi?Akkor mindig megállsz,és hátra mész?Én szeretem látni,hogy mit csinál,pláne hogy még az ülés is háttal van.Ha a férjem nélkül ugrunk el valahova,akkor meg előre teszem magam mellé.Én úgy vettem észre,hogy cssk azok nem ülnek hátra a gyerekhez,akik alapbol nem foglalkoznak vele.Én majd akkor fogom egyedül hagyni,ha majd beszélni fog.
2020. ápr. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
5-ös, ez eléggé gonosz volt. Én sem fogom tudni magam mellé venni, ha ketten megyünk valahova, mert nem kikapcsolható a légzsák elöl. Most akkor én szar anya vagyok?
2020. ápr. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
Én is mindig hátra ültem amíg kicsi volt. 1 éves kora körül kezdtem lassan visszaszokni az anyósülésre.
2020. ápr. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ikreink vannak, rövid úton (városon belül) elöl ülök, hosszú útra beülök közéjük.
2020. ápr. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
7 éves nagy, 1,5 éves kicsi. Mikor született a kicsi, még a nagy is autósülésben ült, így ők hátul, szülők elől, 90 %-ban én vezettem. Mostanra a kicsi ülésben ül, a nagy magasítón. Ha 4-en vagyunk akkor a gyerekek hátul, ha csak 3-an, akkor a nagy elől ül velem a magasítón, a kicsi egyedül hátul.
2020. ápr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

A 7 éves nem is ülhet elöl, veszélyes is, meg büntetnek is érte.

Mindig a gyerekek ültek hátul, mi meg elöl, egy 7 éves már simán szól, ha van valami baja a picinek.

2020. ápr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!