Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol érdemes olyan babaruhát...

Hol érdemes olyan babaruhát venni, ami nem olyan, hogy 2ezerért megveszem és olyan ócska, hogy az első mosás után a varrásnál szakadozni kezd?

Figyelt kérdés
Nem tudok varrni géppel, ezért vagy stoppolo vagy mi v elvszem varrónőhöz ami plusz pénz....de nem azért akarok 2ezerért megvenni vmit, hogy utána szétessen...pedig nem kínai,hanem teszkó, osan, c&a....hol vásároljak? 5ezret nem tudok adni egy rugiért a drága bltokba
2008. nov. 22. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány fokon mosod? Nem lehet, hogy nagy a hőfok? Mert én a Tescóban és a Corában szoktam vásárolni és szerintem nagyon jó minőségűek.
2008. nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
30on v 40en.Nem tudom, hogy mi lehet a gond, mert bolyhozódik is a baba és az én felnőtt ruhám is. :o( fonákul mosok, szárítok, szekrényezem...gélt használunk pár napja, hátha az ariel mosóportól van :o(
2008. nov. 22. 12:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is Arielt használok, és semmi baja a ruháinknak. Nem lehet, hogy a mosógép a hibás?
2008. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én turiban szoktam. Nagyon jó minőségűt lehet kifogni. Ahol én veszem az olyan bolt, hogy az anyukák beviszik és azt árulják, tehát nem külföldi bálás. Volt, hogy olyat sikerült vennem, ami talán 1-2 x lehetett előtte másik babán.
2008. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tesco,, tök szépek, jó minőségű, jó szabás... nekünk tökéletes. én van hogy 60 fokon is mostam és semmi baja. :)
2008. nov. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is sok tescos és c&a-s ruhánk van,de semmi gond nincs velük. Én 30-40 fokon,folyékony mosószerrel mosom a ruhákat és sensitive öblítővel öblítem,800-as fordulaton centrizek.Szerintem a mosógéppel lehet valami baj.
2008. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is a Tesco-ban vásároljuk a kisruhákat. Semmi baj nincs velük, sőt szerintem kifejezetten murisak és kreatívak a minták is.
2008. nov. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!