Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez önálló játéknak számít?...

Ez önálló játéknak számít? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
kislányom 19 hónapos múlt. Ha főzök, teregetek, mosogatok, akkor elvan a játékaival , mondjuk a játékkonyhájával babrál, vagy a babáját tologatja a babakocsiban, stb. De igényli, hogy kommentáljam , amit épp csinál, ha nem teszem, akkor addig hümmög, amíg oda nem figyelek, és akkor rámnéz, csinálja a dolgát, és közben hümmög, egyértelműen arra célozva, hogy mondjam, mi történik, pl. látom, beültetted a babát a babakocsiba, de jó lesz most neki, elviszed kicsit sétálni, vagy. mi finomat főzöl? nyamm, sült krumpli, ha elkészült, én is kérek belőle, stb stb, ezer változatban, biztos el tudjátok képzelni. Szóval így megy az önálló játék. Ez annak számít? Nagyon ritkán van hogy valamivel elvan, és úgy belemerül, hogy engem ne akarna legalább ilyen szinten bevonni. engem ez nem zavar, csak kíváncsi vagyok, másnál is van-e ilyen. hozzátartozik, hogy sokáig nem játszott el egyedül, lassan tudtam csak rászoktatni, olyan 14 hónapos kora óta. előtte ritkán játszott bármit egyedül.
2010. júl. 27. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, mutatja neked, hogy mit csinál. Kisfiam is ilyen. Ez így jó:)
2010. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!