Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez még mindig hasfájás lenne?

Ez még mindig hasfájás lenne?

Figyelt kérdés

5 hetes a kisbabánk. Hasfájós, de csak éjszaka, semmilyen csodacsepp nem használ neki. Tápszer váltás volt, az utóbbi napokban javulást tapasztaltunk nála, de most elkezdte, hogy fél 4-től 6-ig sír, de nem húzza a lábát, tömi az öklét, csak sír. Nem jó neki sehol, semmilyen testhelyzetben. Ezt csinálta akkor is, amikor a hasa fájt. Néha pár percre abbamarad, aztán kezdődik megint. Ha sikerül elringatni, amint lerakjuk felébred.

Ez még mindig a hasfájás? Most aludt el, pukizott párat és csend van. Lehet, hogy a puki a baja? Nem jön ki neki és azért sír amíg ki nem jön?



2020. ápr. 16. 06:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen az. Általában 3 hónapos koruk körül növik ki. Kitartás!
2020. ápr. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már fel is ébredt a pukikra. :/
2020. ápr. 16. 06:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is ilyen volt, semmilyen csodacsepp nem használt. Utána rájöttem, hogy ez nem hasfájás. Sztem nagyon pici még fejletlen az idegrendszere. Nálunk a cici maraton volt az egyetlen megoldás, sztem próbáld meg a hordozást. Kicsit olyan érzete lesz tőle mintha a pocakban lenne, érzi a testközelséged sokkal jobban meg tudna nyugodni egy próbát megér.
2020. ápr. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gyorsan meg lehet tanulni a használatát?
2020. ápr. 16. 13:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ebben a helyzetben van e olyan klubb ahol tudsz próbálni és kölcsönözni. A rugalmas kendőknek kell idő mire megtanulja az ember megkötni úgy, hogy az kényelmes legyen a babának is. Vagy létezik már olyan csatos, ami használható újszülött kortól, de én első körben ha van rá mód bérelnék mert elég drágák is sajnos.
2020. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Említette a védőnőm, de most nincs sajnos erre lehetőség. Félek, hogy egyedül meg nem menne.
2020. ápr. 17. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!