Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Történt már olyan, hogy...

Történt már olyan, hogy kellett kérni pelenkát valakitől, vagy nektek kellett adni mert tőletek kértek?

Figyelt kérdés

Esetleg olyan, hogy elmentetek valahova és nem volt elég valamiért?

Hogyan fogyott el? Hogyan oldottátok meg?



2020. ápr. 16. 20:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%

Nem, ilyenröl még csak nem is hallottam!

Ha bárhová mentünk a gyerekkel, vittem magammal párat.

2020. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Olyan volt, H elfogyott délelőtt, és csak este, munkàból hazafelé tudott hozni a férjem.3. gyerek, szóval mégcsak azt sem mondhatom, H tapasztalatlan voltam 😁, dehát ez van. Utcabeli, ismerős anyukàtól kértem. Tőlem még nem kértek, de hasonló helyzetben bàrkinek adnék, akàr egy idegennek is a jàtszótéren.
2020. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%

Volt olyan, hogy egy hosszú, ünnepnapos hétvégét anyósoméknál töltöttük és úgy indultunk haza, hogy csak 1 pelenka maradt. Benzinkútnál vettünk egy csomaggal, de nem volt rá szükség természetesen.


Vadidegentől pedig a védőnőnél kértem zacskót, mert az első státuszvizsgálatnál hónaljig produkálta magát a kisfiam és bár pelus, váltásruha volt nálam, zacskóval nem készültem, amibe a balesetes ruhácskát tudtam volna tenni 😅

2020. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
4%
Nem! De nem is kérnék és pláne nem adnék senkinek sem!!! Mi is pénzért vesszük! Nem ingyen van!
2020. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer adtam valakinek, akit nem is ismertem. Gyereknapon voltunk a fiammal, ott kért egy anyuka.

Szerintem előfordulhat bárkivel ilyesmi, gondolom ő sem minden nap tartalék pelenka nélkül mászkált.

2020. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
4es! Mennyivel különbözőek az emberek szerencsére. Én pont ellenkezője vagyok. Többször kaptunk pelenkát ismerősöktől, de valamiért egyik sem kérdezte meg, hogy milyet, és mekkorát vegyen. Rendre kisebbet hoztak. Én meg ajándékoztam el idegeneknek. Kiírtam facebookra, hogy aki szeretné, szívesen neki adom. Lehetőleg olyan jelentkezzen aki anyagilag esetleg rosszabbul áll. 1 perc alatt kb írtak is, hogy viszik. Ami 1 kicsit meghökkentő mindegyik esetnél az az volt, hogy ugyan szívesen adtam, de 1 csokit semmit cserépbe sose hoztak. 🤷‍♀️🤔
2020. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

A védőnőnél voltunk mikor egy ismerős csak beugrott időpontot kérni, mondta a védőnő, hogy gyorsan leméri a babát, az anyuka pedig megkérdezte, nem tudnék-e adni egy pelenkát, hogy ne a pisiset kelljen visszaadni.


Másik településre hordjuk a gyerekeket orvoshoz, anyukám vitt el kocsival, a kicsi kint maradt vele, neki kb semmi baja nem volt, én a nagyot bevittem. Rá nemsokára anya behozta a kicsit, mert jajjj nézze meg őt is (semmi szükség nem volt rá), hát a fiam meg bekakilt. Persze nem volt nálunk semmi, hiszen nem volt tervben, hogy pelenka csere lesz. Anyukám gyorsan elment a közeli boltba venni pelenkát és törlőkendőt

2020. ápr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mosipelusozunk, mindig van nálam váltás pluszban is. Így nekem sose kellett (eldóbós nincs is itthon, tehát adni se tudnék olyat, ha valaki kérne). Van felreteve néhány tetra, szóval még akkor se lenne gond, ha nem mosnék időben 😅
2020. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%
Barátnőm járt így. Otthon hagyták véletlen a pelenkat. Ikeaban voltak, próbált másik anyukaktol kérni, akiknek hasonló korú gyereke volt. Azt mondta senki sem adott neki ☹️ Szerintem ez nagyon elkeserítő. Viszont mint kiderült az IKEA gyerekmegőrzőjében lehet kérni. 🙂
2020. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
4-es en sose kívánok senkinek rosszat, de remelem a te gyereked egyszer nyakig fossa magat, mikor otthon felejted a pelust és lesz egy normális felfogású anyuka a közeledben, hogy megtapasztald, neki se volt ingyen, mégis adott, mert nem akkor a tirpák, mint te... Jezusom. 50-100 forintról beszélünk és egy kisgyerekről, akit te pisiben/kakiban hagynal. Nem is akarom tudni, mire neveled te a gyereked.
2020. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!