Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Történt már olyan, hogy...

Történt már olyan, hogy kellett kérni pelenkát valakitől, vagy nektek kellett adni mert tőletek kértek?

Figyelt kérdés

Esetleg olyan, hogy elmentetek valahova és nem volt elég valamiért?

Hogyan fogyott el? Hogyan oldottátok meg?



2020. ápr. 16. 20:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Idegennel nem volt ilyen, de az előfordult, hogy a nagytesó 5-ös méretű pelusában vittük haza az akkor kettest hordó picit. 😅 Mire jó a kis korkülönbség? 😄
2020. ápr. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még rá szükség, de én biztosan bárkinek adnék és ha valaki nekem nem adna ilyen esetben, leesne az állam. Egy db pelenka nem összeg.
2020. ápr. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak a bölcsiben fordult ilyen elő mindkét oldalról. Volt hogy nekuhnk fogyott el, volt hogy a másik gyereknel. Ilyenkor a gondozónő kivett egyet a másik gyerek csomagjából és írt mindkét szülőnek egy kis üzenetet.

Egyébként nem történt iylen máshol soha. Jopár pelussal indultam mindig útnak. Olyan se volt, hogy tőlem kértek volna. Adtam volna szívesen amúgy. Mindig abból indulok ki, hogy úgy kell tennem, viselkednem, ahogy én is szeretném, hogy velem vislekedjenek.

2020. ápr. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
80%
Én még nem kértem, de tőlem kért már idegen anyuka. Fel sem merült bennem miért kéri, de az se, hogy ne adjak
2020. ápr. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
#4 te aztán remek ember lehetsz, mondhatom. Ki sajnál mar 100 ft-ot egy babától?
2020. ápr. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Unnepek ujev azt hittem van meg egy csomaggal de nem volt.

Mazli h akkor pedzegettuk mar a szobatisztasagot a gyerekkel

Igy mire kinyitott a bolt szobatiszta lett


Nem volt kitol kerni mert nagyon videken voltunk pihenni az unnepekre 🙂

2020. ápr. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%
Soha, bárhová is mentünk én legálább 2 napra elegendő pelenkát vittem, ruhákat is mindent. Mint a málhás szamár kb úgy néztem ki a pelenlázó táskámmal, de én úgy éreztem biztonságba magunkat, minden eshetőséggel számolva.
2020. ápr. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Horaires ***** válasza:
100%

Még amikor megszületett a babám, a kórházban. Egy ismerősöm is akkor szült, aki szintén járt arra a szülésfelkészítőre amelyikre én, császár miatt több napot voltak bent. Már készültek hazamenni, de mondta, hogy lehet nem fog kitartani a pelus, ki is akarta fizetni. Nekem még volt, mondtam, adok szívesen ingyen, ne hülyéskedjen, aztán végül nem lett rá szükség.

Mikor ilyen 2-3 pelenkáról van szó, az szerintem alap, anyukák közötti összetartás, hogy segítjük egymást. Bízok benne, hogy nekem is adna vadidegen is, ha véletlenül pont kéne egy.

Olyan még nem volt, hogy ne legyen elég, ahova megyünk, mindig viszek magammal többet is mint amennyi kell, bármilyen kicsi sétánál 2 db van nálunk, ha pl szüleimnél hagyjuk 3 órára, oda teszek ötöt is, hogy biztos elég legyen.

2020. ápr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Elmúlt 3 éves a kislányom és buszos kiránduláson voltunk az ovival.

Autópálya,megállni pont nem lehetett.

Akkor már 1 éve szobatiszta volt,pisilt indulás előtt,nem volt 1 órás az út.

Az egyik anyuka meghallotta és adott egy pelust!

Állt előttem,ráfogtam és belepisilt!

Máig fáj a szívem,ha rágondolok!

Nagyon küzdött,hogy kibírja!!!

2020. ápr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
33%
Nem volt még és nem is lesz.Ha mégis,vennék egy boltba.Ez olyan dolog,ha meg van sem megyek tampon,betét nélkül.
2020. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!