Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 napos a kisfiam napi max...

10 napos a kisfiam napi max 40 ml anyatejet tudok lefejni neki mivel nem szopizik tápszert kap 3200g-mal született és most 3500g szerintetek kevés vagy szépen fejlődik?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hetente a 12-25 dkg-t mondják általában jónak, a te kicsikéd bőven meghízta ezt a mennyiséget:) Szóval gyönyörűen fejlődik, ne aggódj!
2010. júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valóban jó a súlya, de aggódj, szépen eszik :)
2010. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2010. júl. 29. 16:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szépen fejlődik. Én császáros voltam nálunk azért nem fogadta el a cicit (cumisból kapott enni először utána meg már nem volt kedve dolgozni) másfél óránként fejtem hogy minél több tejem legyen nekem ezt ajánlották a kórházban. Igaz az első hónapban főzni se nagyon volt időm ezek miatt de megérte így legalább 3 hónapig anyatejes volt második hónapban annyi tejem volt hogy a lefolyóba öntögettem folyamatosan
2010. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4310 grammal született és 4130 al hoztuk haza. Első hónap végére 6110 grammot mértek, ilyen erős volt a tejem. Pedig ugyanúgy 3-4 óránként evett.
2010. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól fejlődik! Én fiam se tudott szopizni, fejtem, de 2 hónap alatt szépen elapadtam, bármit is csináltam, homeopátia ide vagy oda. 2900 grammal és a 35. héten született a fiam. Ma egy 15 hós kis vasgyúró. 11,50 kiló, 85 centike, tökéletes alkata van. :)

Én csak azt tanácsolnám neked, hogy bár tégy meg mindent amit tudsz, hogy tejed legyen, de ne stresszeld magad, ha nincs elég. Én túl paráztam a dolgot. Amikor teljesen elapadtam, akkor szűnt meg a kisfiam pocakfájása, állt helyre az alvása (felcserélte a nappalt az éjszakával), mintha elvágták volna. És ennek az volt az oka, hogy túl stresszeltem magam az első 2 hónapban amiatt, hogy nem tudok szoptatni. Ne tedd! Légy rá büszke, hogy van egy csodálatos, szépen fejlődő kicsikéd és ne is végy tudomást a tapló beszólásokról. Én kaptam hideget, meleget. Sajnos többen voltak azok, akik nem értették, miért nem szoptatok, mint azok, akik felfogták.

2010. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden rendben van, szépen gyarapszik. Amúgy az én kisfiam sem szopizott, egy hónapos koráig nagyon ügyetlen volt. Az én tejem sem mindig elegendő, de minden evést szoptatással kezdtünk és utána jön a cumisüveg. (vagy a lefejt anyatej vagy a tápszer)Most a héten kezdett bele és már 20-25 percig is képes jókat enni (van,hogy ez idő alatt nagyon keveset szopik és van mikor rengeteget). Próbálgasd a szoptatást akkor is ha nem megy még, beletanulhat és neked is lehet több a tejed.
2010. júl. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a meg nyugtató válaszokat és a hasznos tanácsokat
2010. júl. 30. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!