Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen baba hajápolót alkalmaz...

Szmuki kérdése:

Milyen baba hajápolót alkalmazzak ami táplálja a hajat nem lesz másnapra száraz szálkás érzetű a haja? (17 hónapos)

Figyelt kérdés

17 hónapos vékonyszálú kunkori haja van. Most johnsons-t használunk,de nem ér semmit szálkás száraz érzete van . Az én nature boxos hajvégápolómat alkalmaztam 1x a haján nagyon selymes puha lett tőle a haja és nem kócosodik úgy mint amikor johnsonsal mosom meg neki. Azért lényeges mert ha száraz akkor tentinék úgy összekócolódik hogy reggel kész szenvedés a fésülködés.


Másrészt a hajának a növeledését akarom feltúrbózni, én nekem van egy hatásos módszerem ami sokat segít. Tehát neki szabad mézes,avókádós,kókuszolajos ,rizsvizes pakolást alkalmazni?


2020. ápr. 25. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Kókuszolajosat nem alkalmaznék mert allergén, viszont argan olajat lehet rá rakni, pici cseppet hajmosas után a hajvegbe dorzsolni.


Pakolast nem raknék rá mert az én gyerekem egyből nyulkal a hajahoz, nem bírná magan a hajpakolast.


Dora Natura termékeket nézd meg, illetve ha nagyon szálkás a haja vége érdemes levagni belőle.

2020. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az egész haja szálkás másnapra a johnsonstól,pakolás nem zavarja mert a hajvégápolót is rajtahagytam neki fél órán át nem nyúlt hozzá, addig nyugodtan pancsolt ,szerintem ezzel nekünk nem lesz gondunk ha találok babahajpakolást. Kókuszolaj akkor offos , remélem a ricinusolaj beválik :)
2020. ápr. 25. 11:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Én argan olajat javaslok, illetve csinalhatsz olyat hogy argan, olíva pakolás esetleg, a ricinus nagyon ragacsos, és elohozza a vörös pigmenteket, tehát szinezheti a haját.

Mindenesetre próbáld ki, nekünk mondjuk a Johnsons argan olajas hajspray bevált.

2020. ápr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak vastag szálú, göndör haja van. Neki is szálkás érzetű a Johnsonstól és mivel vastag szálú ha beugrik úgy tűnik mintha egybeállna az egész. Mi múlt heten kezdtük el használni a Serical Latte hajpakolást, én régóta azt használom, az ő hajára is nagyon jó, sokkal puhább, könnyebben kezelhető lesz tőle és úgy látom mióta ezt használjuk kicsit a hullámai is megszelídültek.
2020. ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Szerinted nem lesz baja ha azt használom a hajára amit én is? Mert említettem is hogy 1x alkalmaztam nagyon jó volt utána,de félek hogy neki még nem szabad és esetleg neki tudok venni kifejezetten babának valót,de eddig nem találtam csak sampont....
2020. ápr. 25. 14:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Felver babam van,suru gondor hajjal. Kb 7 honapos koratol a Shea moisture for kids termekeket hasznalom mert minden mastol szornyen nez ki a haja es iszonyat szaraz. Esetleg probald meg
2020. ápr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4-és vagyok. Én úgy voltam vele, kérdező, hogy ez nem olyan mint a testápoló pl. hogy beszívja a bőre, hanem pár perc után úgyis lemosom. Minden másból természetesen mi is csak babáknak valót használunk, de én nem igazán találtam babáknak való hajápolót egyrészt, másrészt én is annyi fajtát próbáltam már, hogy nem is akartam kísérletezni.
2020. ápr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!