Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajat minden este...

Göndör hajat minden este begumizom legalább 5 gumival. Lehet baja ettol?

Figyelt kérdés

Így reggelre inkább hullamost hatást ad a hajam és nem áll ugy mint egy oroszlánnak. nem egymásrarakom a gumikat hanem egymás alá, na szval értitek..:D

A göndör hajam alapból nagyon száraz és töredezett (igen alapbol!! El tudjatok kepzelni hogy van ilyen? Gondolom nem. tobb fodrasz is mondta)

Ettol lehet valami baja a hajamnak? (nem erosen gumizom be)



2016. máj. 7. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehet nagy baja. Töredezésre használsz balzsamot?
2016. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, meg a sanpon is olyan, szarazsagra meg olaj.
2016. máj. 7. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
A göndör haj mindig szárazabb, extra ápolás kell neki. Az állandó hajgumizás nem tesz neki jót, megtöri a hajszálakat.
2016. máj. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is természetes tincses göndör hajam van. Én a helyedben nem gumizgatnám, hagynám a szép loknikat. Ha hajmosásnál nyomatsz rá egy kis hajpakolást, én kallost használok, 1 liter 600-800 ft, sokáig elég, szerintem megéri, akkor kifésülöd, és nyomsz rá egy kis hajhabot, vagy göndör krémet akkor nem lesz se töredezett, se oroszlán hatás. Érdemes fél évente vágatni, utána rendbe jön.
2016. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
...mi az ,hogy kifèsülöd? A göndör hajat kifèsülni? Normális vagy? Mondjuk az más ha úgy èrtetted ,hogy vizesen.
2016. jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!