Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babáját is nagyon megvisel...

Más babáját is nagyon megviseli a felső fogak kibújása?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk az alsó kettő is, de most éjjel alig alszik. Napközben tiszta nyűg, semmi nem jó. Nagyon jókedvű baba, de most alig nevet szegénykém. Már kúpot is adok meg nurofent is de 1-2 óra felé sír és csak mellettem nyugszik meg, ha simogatom. Eddig csak az ágyikójában aludt, remélem nem rontom el, hogy ilyenkor oda teszem magam mellé.

Kitartás, majdcsak kijön...

2010. júl. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyűgös és mindent rág szegényem. Te mivel próbálsz segíteni neki?
2010. júl. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sajnos igen. Az alsó néggyel nem volt gond, a felsőket viszont mind megszenvedte szegény. Reggeltől estig nagyon nyügös volt, bújt és csimpaszkodott rám, alig aludt. Aztán mikor áttörték az ínyt, megszüntek a "tünetek". Most felső két rágó jön, ezzel is szenved nagyon.
2010. júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a felsö fogacskák nem viselték meg öt szerencsére,pedig egyszerre jött neki a felsö négy,elötte ugye az alsó kettö,az sem viselte meg,most viszont egyszerre jött neki megint alul kettö,a hetedik és a nyolcadik,itt egy kicsit nyügizett,de vagy kétszer kellett neki adnom csak chamomilla vulgaris homeós bogyót.

Mi szerencsések vagyunk ugy látom ebben a fogzás kérdésben,de remélem igy is marad majd!

2010. júl. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szegény babák!chamomilla vulgarist és viburcolt szoktam adni,de nem igazán segítenek.nurofent még nem adtam,annyira nem szörnyű.de ő is csak bújik,kapaszkodik,enni sem hajlandó.az alsó fogacskák pikk-pakk kijöttek,kicsit szenvedett tőle.a felső 2-nél 3 hétig tiszta nyünyüke volt.most a másik 2 jön,de szörnyű megint 3 napja.
2010. júl. 28. 10:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom 16 hónapos de megint nem alszik éjjel, jön a felső szemfoga. Hát katasztrófa de előbb utóbb kibújik. Egyébként én úgy tudom hogy a felső fogak jobban fájhatnak mert közelebb van az agyhoz.
2010. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!