Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg jobb lesz, ha három...

Tényleg jobb lesz, ha három hónapos lesz?

Figyelt kérdés
Kevesebbet fog sírni? Kevésbé lesz kézben alvós? Stb stb... most két hónapos a babám de lassan a depresszió kerülget, mert még mindig nem tudom hogy mikor miért sír és már nagyon kezd elegem lenni magamból, már életkedvem sincsen... szegény baba tőlem várja a megváltást én meg egyáltalán nem értem... aludni se tud csak a kezemben, a kiságyban tíz perc után sírva kel 😭 szerencsémre éjjel alszik a kiságyban, de mostmár két óránként kel enni, eddig volt hogy 7 órát is aludt egyben... már a férjem mellett is szó nélkül ülök ha a babát le tudtam tenni tíz percre, nincs mit mondanom...
2020. ápr. 25. 20:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

Nem biztos hogy pont 3 hónaposan, de jobb lesz. Ha hasfájás miatt sír sokat az kb akkor fog elmúlni. De pl nekem lassan 8 hónapos a babám és még mindig van olyan, hogy nem tudom miért sir. Vannak sz.r napjaink, rossz éjszakáink.

Nem akarlak elkeseríteni, de sz.r napok mindig lesznek. Fogzás, mozgásfejlődés, szepa szorongás, dackorszak...... Stb

Próbáld ki a hordozást. Nekünk sokat segített.

2020. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél ideges, megérzi a baba és ördögi kör lesz. Igen, általánosságban 3 hónap után vátoznak a dolgok! Kösd magadra, legyél vele ha azt kéri, vedd fel sokszor és kitartást! Nincs veles semmi baj ;)
2020. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lesz, meg néha rosszabb.. Másabb, az tuti. Jobban leköti majd a külvilág, nézelődni fog, felfedezi a kezét, majd a lábait, az én fiam ezekkel jól eljátszott. De ahogy előttem is írták, mindig lesz hullámvölgy egy-egy fogacska, mozgasfejlődés vagy szepa miatt... Kitartás!
2020. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 4,5 hónapos és jobb.Nézi a játékokat,lehet nevettetni,le lehet kötni.Este 8 tol alszik 3-4-ig.Eszik és alszik tovább 7-8 ig.Majd ha jön a foga az lesz nehéz.Kitartás!
2020. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk akkor lett jobb, mikor az idore etetesrol atalltunk a nagyon gyakori, igeny szerinti szopira, es sokat kezdtem hordozni hordozokendoben, majd csatos hordozoban. Amugy a masodik gyerekem 5 honapos, es meg igysem tudom mibdig, mi a baja, csak vegiggondolok egy listat:

- ehes vagy szomjas?

- zavarja a pelenka?

- melege van/fazik?

- beszorult a levegoba hasaba, es bofiztetni kell?

- almos?

- testkontaktusra vagyik?

- faj a hasa, ezert tornaztatni kell, vagy fuggoleges pozicioban setalgatni vele?

- kenyelmes a ruha, nincs hahszal a kis labain?


Ezeket szoktam csekkolni. Majd belejossz. A nagyot rengeteget kellett hordozni, a kicsibel mar vettunk Adamo-hintat meg fulvedot (ugyanugy hallom a sirasat, csak nem karositja a fulem, nyugodtabban tudok reagalni). Kitartas, jo anya vagy, es jobb lesz fokozatosan.

2020. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szerencsére egyébként nagyon mosolygós baba, amikor éppen nincsen semmi baja, imád mindenféle játékot, "beszél" hozzájuk stb. de azon kívül a tíz percen-fél órán kívül folyton kézben kell legyen. Szoktam magamra kötni de én úgy nem tudok házimunkát csinálni... egyszer próbáltam söpörni de sírva kelt fel rá... tehát ha nem játszik és nincs kézben akkor sír. és azon kívül sokszor kaja után is sír, mint pl most, és nem tudom hogy büfi, kaki, vagy mi baja... :( altatni nem lehet... stb :( Már nagyon kivagyok, és ezért sokszor játszani sincs vele erőm, a mosolyt pedig muszáj magamra erőltetni, hogy ne sérüljön a kis lelke. ♥️
2020. ápr. 25. 20:55
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem..
2020. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ja, meg az esti sírások... esti fürdés után csak sírás van... sehogy sem lehet megnyugtatni, vagy elaltatni... szopik, sír, szopik, sír :( ez megy órákig... pedig nem fáj a hasa, nem húzogatja a lábát, csak egyszerűen sír...
2020. ápr. 25. 21:09
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Vagy jobb lesz, vagy nem.Nálunk pld 3 hónaposan elmúlt a hasfájós korszaka, viszont jött helyette a mozgásfejlődés+ fogzás, amitől 40 percenként ébredt minden éjjel.1.5 éves koráig.Onnantól lett kicsit jobb.Bár szerintem talán ritkább az ilyen gyerkőc mint az enyém, legalábbis ha a környezetünket nézem.

Amíg ideges vagy hiába mosolyogsz, mert hiába pici megérzi a belőled áradó feszültséget.Amellett,hogy később sem kell takarni előtte az érzéseid, igenis anyaként is lehetsz szomorú,fáradt,csalódott, boldog és még ezer egy félét érezhetsz.Ezeket a dolgokat is meg kell tanulja a gyereked tőled.Nem sérül tőle a lelkivilága.

2020. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez volt nálunk is csak ikreim vannak. Nagyon nehéz volt. Akinek nem ilyen a babája elkezelni sem tudja. Nálunk amint betöltötték a 3 hónapot egy nap alatt elmúlt. Nem is emlékszek igazából, csak tudom, h nagyon rossz volt, mert ejjel is keltem majdnem orankent szoptatni, ezért semmit nem aludtam. Nappal nem egyszerre aludtak míg össze nem szoktattam őket. Nyugi jobb lesz mindig. :)
2020. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!