Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy év alatti kislányotok...

Egy év alatti kislányotok milyen meséket vagy könyveket néz szívesen?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Képernyő elé 2 éves korukig nem ültek, akkor is heti 5 percre kb. Könyveket 1 éves korig keménylaposakat nézegettek: állatos, rövid mesès vagy mondókás kivitelben. Utána nézegetni a böngészőket szerették, a beszédfejlődéshez ez kellett is. Ekkor már hosszabb mesét is hallgattak, sokat diavetítőzünk (azóta is). 3-4 éves korig nálunk csak az állatmesék mennek, semmi hercegnős vagy egyéb nem érdekes. 😊
2020. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Én a Móra kiadó 1-3 éves részlegéről rendelgettem neki kemény lapos könyveket (szerintem a Morasaknak a legszebb a grafikája), mindet szereti. Sok Kisvakondunk van, Rumcajsz, Iciri-piciri mese, A török és a tehenek, Moha és Páfrány, Disznók az esőben, Ki hol lakik, A róka meg a favágó...ezek most a kedvencek, 14 hónapos.
2020. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak azért kérdeztem, mert féléves kislányom falja a könyveket (szó szerint is :D). Gondoltam megkérdem mik mennek manapság divatszámba, mit érdemes mutatni neki :)
2020. ápr. 28. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk a Bogyó és Babóca volt nagy kedvenc. Kb 3 éves koráig. Meg a Bóbita. Mire megszólalt, (3 évesen), tudta kívülről :).

Sajnos nekünk muszáj volt telefonon is mutatni neki a Babóca meséket,mert hosszú uh vizsgálatokra kellett hordanunk. És ott mozdulatlannak kell lenni, szóval ez lefoglalta.

De emellett rengeteg könyve is van, nagyon szereti a meséket. Mára már a legtöbbet tudja szóról-szóra.


Bogyó és Babóca, Boribon, ezek jók,de puhalaposak.

Én csak leporellót adtam neki, míg ette a könyveket. A puhákat együtt lapoztuk.

2020. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

@2-es: én is Mórásakat vettem a kisfiamnak :)

Ki hol lakik, Pamacs az erdőben, Pamacs a tanyán, Nyúlanyó húsvétja, Iciri-piciri mese. Aztán van néhány másik kiadótól is, mint A kiscica, állatos lapozó

2020. ápr. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!