Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet kibírni azt az...

Hogyan lehet kibírni azt az átmeneti időszakot, amíg megtanul biztonságosan járni?

Figyelt kérdés
9 hónapos felállt egy hete. Azóta mindenhol feláll, persze úgy, mint egy részeg. Elesik, össze-vissza töri magát, beüti a fejét, stb. Mindig mellette kell, hogy legyek. Azt mondják rakjam járókába. Tenném is, ha nem kezdene el ott ordítani 2 perc után, mint a sakál. Az állandó készenléttől már csorog rólam a víz egész nap.
2010. júl. 28. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!NEhezen,de kitartás!HAmar megtanulja!
2010. júl. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, és innentől kezdve kb. mennyi idő, mire elkezd járni?
2010. júl. 28. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Még akár 2-3 hónap. Kitartás,derékfájás elviselése,türelem. Nekünk segített a bébikomp.(azt hiszem így írjuk)
2010. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Változó. Eltelhet több hónap is. De Te, akkor sem úszod meg a továbbiakat, mert akkor azt kell figyelni, hol esik el, miből mi áll ki, hol van betonszegély, - de nem is ijesztgetlek, - hová szalad ki.

Amíg a közlekedési ismereteket pedig elsajátítja, pláne be is tartja, azt ne is emlegessük.

Tehát egy darabig még biztosan nem dőlhetsz nyugodtan hátra.

2010. júl. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi 10 hósan álltunk fel és kezdtünk el egyszerre mászni is,most 12,5 hós már 10-15 m-t megy egyedül.Nekem szerencsém volt,mert ő mindig fenékre pottyant,nagyon ügyesen esett...eddig!!Most mindennek neki akar rohanni:)))Gondok vannak a megállással:))Rólam is dől a víz egyfolytában:))Kitartás,türelem meg ilyenek...majd csak túl éljük....
2010. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Az en fiam 11 honaposan indult el es most 15 honapos de meg mindig nem szaz szazalekos biztonsaggal jar!

Lehet ,hogy azert mert tulfeltem,de igyekszek mindig elkapni ot,igy allandoan a nyomaban vagyok(szinte)es fogytam is 5 kg azota!szoval fogyokuranak nagyszeru!!:D :D :D

Az uton meg nem engedhetem el,mert elfut,es ha raszolok,visszafordul,mosolyog egyet es fut tovabb...:)))KITARTAS NEKUNK!!!puszi

2010. júl. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a bátorítást!
2010. júl. 29. 07:33
 8/8 anonim ***** válasza:

hát még jó darabig figyelni kell, mit ügyködik akkor is, ha már tud járni. mert akkor meg majd mindenre felmászik....vagy rohan mint az eszetlen, és megbotlik vagy elcsúszik. vagy rálép labdára. vagy nem rendeltetészerűen akarja használni a csúszdát és még sorolhatnám. :)

de majd belejössz , hogy fél szemed mindig a gyereken legyen. amúgy ha elesik, abból is csak tanul, legközelebb már ügyesebb lesz.

19 hónapos kislány anyukája

2010. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!