Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha utazóágyba teszem a légzésf...

Ha utazóágyba teszem a légzésfigyelőt, akkor vegyek két rendes matracot és azok közé rakjam?

Figyelt kérdés
Ugyanis eddig minden utazóágynál azt láttam, hogy nem igazán egyenes a hozzájuk adott matrac, így valószínűleg a légzésfigyelő sem működne rendesen.
2008. nov. 23. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a sima hozzá tartozó matracra tedd, és arra csak egy sima matracot elég, az majd kitartja.

Ki kell próbálni vele, de így szerintem jó lesz , nem kell két matrac.

2008. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy az előttem válaszoló írta. Én így csinálom és bevált. A saját matracára teszem a lapokat és rá a kókuszmatrac.
2008. nov. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Mi is az utazóágy matracára tesszük a lapocskákat és arra pedig a rendes matracot. Működik a dolog, pedig a "gyári matrac" 4-es osztású, hogy össze lehessen csukni.

Egyébként az első használat előtt teszteltük, szóval ha megnyugtat, te is próbáld ki, hogy rendesen működik-e.

Zita (31 hetes kislány anyukája)

2008. nov. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi gy hungarocel lapot tettünk alá,arra a légzésfigyelő padját,és úgy az utazóágy matracát.Tökéletesen működik.6 hós baba anyukája
2008. nov. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor én is így fogom kipróbálni!
2008. nov. 23. 13:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi még babakocsi mózesrészébe is beszereltük, úgy, hogy kivettük a gyári betétet, egyszerűen az aljára fektettük a lapokat és rá a betétet, majd egy puha de viszonylag vékony takarót. Tökéletesen működött ott is, pedig nem egyszer, nem kétszer használtuk.
2008. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!