Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az utazóágyba lehet légzésfigy...

Az utazóágyba lehet légzésfigyelőt rakni? És hogyan?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos nem. Illetve csak akkor, ha teljesen kemény az alja. Ha már egy picit is rugalmas, akkor a légzésfigyelő nem használható benne.
2009. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Mi használtuk,mert 2 szintes a ház,és nappal a lent alszik az utazóágyban.Nekünk AngelCare AC 401 van,amíg kicsi volt az egyik pad az egyik,a másik a másik ágyban volt.A férjem akkora hungarocelt vágott bele,amekkora az ágybetét-a mienk 60x120-as-arra tettük a légzésfigyelő padját,és arra az ágy matracát.Tökéletesen működött.A lényeg,h 3 cm-nél NE legyen vékonyabb,amit alátesztek,mert az hajlik(és nem lesz sík,stabil felületű)
2009. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Az én babám utazó ágyban alszik, már 7 hónapja használjuk benne a légzésfigyelőt. Semmi baja, nem riaszt be tévesen, nem zavarja a babát.
2009. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Az előző vagyok. Nálunk az utazó ágy alján van egy keményebb betét, azon a matrac. A légzésfigyelőt a kettő közé tettem.
2009. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Mi minden nagyszülős vidéki látogatásnál használjuk a légzésfigyelőt az utazóágyban.

Az utazóágynak van egy keményebb alja, arra teszem a légzésfigyelőt (igaz nekünk egy 11 éves szerkezet van, egylapos), arra egy pléd vagy paplan , lepedő és a gyerek. Tökéletes.

2009. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

mi 2 fotelt toltunk össze egymással szemben a mamáéknál, arra rá a légzésfigyelő, egy nagy pléd többszörösen összehajtva, lepedő, és a gyermek :)

semmi gond nem volt éjszaka

2009. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor az úgy jó,hogy a belevaló matrac,azon a légzésfigyelő és azon 1-2 pléd és úgy a lepedő?Elutazunk és nem tudunk vinni még egy matracot.
2009. jún. 8. 21:29
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora a babád??

Csak azért mert mi 7 hós korától nem használjuk!!

Teljesen felesleges !!!!

üdv

2009. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8 hónapos.De így nyugodtabban alszom.
2009. jún. 8. 22:13
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
2.válaszoló vagyok.Az én kisfiam 13 hós,és még sokáig használni fogom.Ha téged (is)megnyugtatod,használd csak,nem ártasz vele senkinek!És úgy is jó,ha a az utazóágy lapja fölé,pléd alá teszed.Jó utat.
2009. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!