Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hós kisfiam ma leesett az...

3,5 hós kisfiam ma leesett az ágyról a parkettára, csak 2-3 percig sírt, evett utána rendesen, mosolygott, külsőleg nem látszik semmi nyoma, sérülés. Lehet valami komoly baja, be kell vinni ilyenkor az ügyeletre? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 23. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kisfiam most 7,5 hónapos! Először leesett a francia ágyról. Utána kifejelt a fotelból, szó szerint, utána pedig fejjel lejött egy ágyról,semmi baja az ég egy adta világon. Én nem voltam vele sehol, az előző gyerkőcömmel mindég rohantunk az ügyeletre ha ilyen "baleset" történt, ott megnyugtattak ha nem folyik a kicsi füléből semmi, nem hány, nem hasadt ki a feje,jó kedélyű és eszik is rendesen, nincs semmi gond. Ezért mostmár a kisfiammal nem rohanok, szépen figyelgetem. Szerintem te is tedd ezt, aztán ha furán viselkedik, nem úgy mint máskor akkor vidd el az orvoshoz! :) Remélem segítettem! Nyugi, nem lesz semmi baj! "Kicsi a bors, de erős!" :))
2008. nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszolóval teljesen egyetértek. Csak akkor vidd be, ha enélkül Te nem leszel nyugodt. Az ügyeletre vitel és a várakozás csak jobban megvisel mindkettőtöket.
2008. nov. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató választ, remélem nem lesz gond, most úgy tűnik hogy minden a régi vele.
2008. nov. 23. 13:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Az én 4.5 hónapos lányom is szó szerint lemászott az ágyról csak a puffanást hallottam és utána sírást. Szerencsére nem lett komolyabb baja, én sem vittem orvoshoz, de 4 napig figyeltem. Ha hányni kezdene, vagy a kutacsa kidomborodna, vér folyna a füléből, nagyon nyugtalan lenne és fájdalmasan sírna akkor vidd el. De ezt neked kell eldönteni.

2008. nov. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!