Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett igent és nemet...

Mikor kezdett igent és nemet inteni a gyereketek?

Figyelt kérdés

A kisfiam 15 hónapos, már 1 hónapja int nemet, de sokszor arra is nemet int amit amugy igennek szeretne-szerintem.

Tudom hogy nincs elkésve ezzel, meg nem is várok tőle egyetemi disszertációt, csak kiváncsi vagyok hogy mennyi idősen kezdik kb mindkettőt helyesen vagy nagyjából helyesen használni.

(Egyebkent ha kerdezem tőle hogy hogy kell “mondani” hogy igen, akkor tud bólintani de nem használja.)

Egyébként szava még nincs de mutogat és “kommunikál” ahogy tud. Ezek miatt igazából nem aggódom.



2020. máj. 4. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Elmúlt 2 mire jól használta 🙈
2020. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkorra már tudta, de emlékszem annyit bólogottam neki hogy utánozza az igen igen igent hogy néha fájt a nyakam. A nem nálunk is sokkal előbb ment.
2020. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!