Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért adják sokan a pár...

Miért adják sokan a pár hónapos/hetes babának a cukros teát, cukros tejpépet?

Figyelt kérdés
2020. máj. 8. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Mert ők így tartják jónak.
2020. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Butàk/tàjékozatlanok/dacbòl, csakazèrtis, hogy ne ,,modernkedjenek", mert ,,annyi generàciò felnőtt" ùgy.
2020. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Ki az a "sok"!? Én pl.még senkitől nem hallottam.
2020. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

Te tetted fel a Sinlac Zero-s kérdést is?


Csak annyit írok, hogy az anyatej elképesztően édes! Legalábbis az enyém az volt... Nem csoda, hogy édessszájú a gyerekem.


A kisbaba az édeset eszi meg könnyen.

Mivel édesítőt és mézet nem kaphat, ezért muszáj cukrozni a tápot, hogy megegye. Ez van. Nem lehet sós vagy keserű, mert egy baba sem enné meg, éhen halnának.


Magába a táp meg nem olyan jó ízű, mint az anyatej.

2020. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Ehhez még toldjuk meg a listát. Miért nyomorékolják a félévest bébikompba, rugós hintába? Miért adnak reggeli helyett túrórudit? Miért rohangálnak még az udvaron/plázákban/boltokban este 21 kor a gyerekek? Miért élnek nagyszülők nyakán családok? Miért a karrierel foglalkoznak gyereknevelés helyett? Szülői szigor helyett miért nevelési tanácsadóhoz viszik... Etceterra etceterra etceterra.
2020. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hallottam mostani generációtól ilyet.

A teát azért cukrozták régen, mert éjjel nem volt javasolt szoptatni, hanem a teát javasoltàk, amit keserűn nem ivott meg a baba.

Olyat, hogy vki a tápszert cukrozná, még nem is hallottam.

A tejpèpekre meg rá van írva, hogy milyen korosztálynak van, többség elvileg nem cukros, de így is szeretni szokták a babák.

2020. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

En adtam a kisfiamnak. A PIC-en is kapott. Nem mondanám, hogy marha sokat gondolkodtam a miérten. De amúgy hamar leszoktam róla, mikor hazajöttünk. Egyszerűen nem volt rá szükség.

De van akinek a cukros kamilla tea jó. Pl szorulásos gyerekeknél beválhat. Amúgy nem gondolom, hogy hű de ártalmas. Engem picit már ez a SZENT anyatej marhaság idegesít. Jó az anyatej, de amit mostanában művelnek körülötte az hányinger. Valahogy sose sikerül a helyén kezelni a dolgokat. Mindig muszáj valami végletbe esni. Nem értem.

2020. máj. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

Mi a kaki miatt adtunk neki, gywrekorvos és védőnő tanácsára cukros kamilla teát, mert 9 naponta kakilt a baba.


Egyébként minden évben más az ajánlás, egyszer ezt lehet, máskor azt.

Mindenki döntse el saját maga és mások ne szóljanak bele. Nekem mindegy, hogy a szomszéd Gizike mit ad a gyerekének, nekem attól se jobb se rosszabb nem lesz.

Van védőnő és gyerekorvos, ők hivatottak tanácsot adni, aztán anyuka saját belátása szerint dönt.

2020. máj. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi természetesen nem adunk ilyesmit, de nem bánjuk, ha más igen. Legalább a férjemnek több lesz a munkája (fogorvos).
2020. máj. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!