Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy Fisher Price zenélő...

Van egy Fisher Price zenélő projektoros körforgónk, amit eladnánk. Szerintetek mennyiért vennék meg és hol hirdessem meg? Távirányító is van hozzá, macis.

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A fisher price -os játékok elég drágák.Nézz utána milyen árban van újonan és hogy a tietek milyen állapotban van ahhoz képest írd ki az árát.Vagy esetleg nézd meg,hogy használtan mennyiért hirdetnek meg ilyen játékot.Én a teszveszen és a vaterán szoktam eladni dolgokat.
2010. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia Banyuci :)


az anyuci.hu-n is szoktak hirdetni :)

es ha mar arra jarsz, irhatnal Nekunk par szot magatokrol....100000000 eve nem voltal fent.


puszi Betti

2010. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha egy héttel hamarabb írod ki a kérdést, én lehet igényt tartottam volna rá.

A mi zenélőnk bedöglött, így Apa vett egy másikat.

2010. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyiért adnád?Lehet érdekelne...írj privit ha tudsz és jó lenne kép is róla.Köszi:)
2010. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia:)

engem is érdekelne irj nekem is ha még meg van és képet is küldenél róla ha tudsz?

előre is köszi

2010. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!