Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Késő már projektoros vetítő...

Késő már projektoros vetítő zenélő forgót venni a féléves babának? Akik újszülőttnek vettétek, meddig használtátok? Élvezi k a nagyobb babák is?

Figyelt kérdés
Eddig bölcsőben aludt, arra csak kicsi forgót lehetett szerelni. Meglepett egy vásárló tájékoztató: 0-5 hónapos babának ajálja. Azt hittem, hogy 2 éves kor környékéig élvezné.
2010. okt. 14. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem lehet még venni féléves babának,de lehet olyat is kapni,ami zenél,és a mennyezetre vetiti az kis aranyos figurákat,szerintem azt jobban élvezné már.Én pont most vettem egyet az 5 hónaposomnak,mondjuk még nem érkezett meg,de szerintem jó vétel lesz:-)
2010. okt. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam ahogy felállt az ágyban, elkezdte tépkedni a forgóról lógó medvéket (7,5 hónaposan). Szerintem fél éves babának már ne vegyél.
2010. okt. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, azt lehagytam, hogy egyszer az egész ketyerét berántotta az ágyba, úgyhogy leszereltük azonnal.
2010. okt. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fél éves korig, mert ha felül a kisàgyba letépi, ha meg már felàll, le is törheti!
2010. okt. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Távirányítos, vetítőst néztem ki. Igazatok van, letépheti. Az én lányom még nem ü fel egyedül. És, ha a kiságy közelében lévő pianinora tesszük. Az esti altatáshoz gondoltam használni, mert, ha fáradt nehezen alszik el. Görcsösen akar, aztán ilyenkor el kell vonjuk a figyelmét, hogy lazítson és úgy sikerül neki.
2010. okt. 14. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!