Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszik a Szilvia név?...

Hogy tetszik a Szilvia név? Mindent írjatok le ami eszetekbe jut róla. Kedvenc különleges hangazos fiú/lány neveket írnátok?

Figyelt kérdés

2020. máj. 14. 01:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Tuti mindent írjak le ami eszembe jut róla? :D

Mind a 4 (!) Szilvia nevű ismerősömnek nagy a melle. Nekem a cicik jutnak eszembe erről a névről. 🤷‍♂️

2020. máj. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Papírtörlő
2020. máj. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%

Két Szilvia nevű ismerősöm van. Mindkettő gyonyoru, sötét haju nő. Az egyik eszméletlen jo termeszet is, a masik kibírhatatlan hisztérika.


Nekem női névként a Víta és a Lizandra, férfi névként a Miron a nagy kedvencem

2020. máj. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Nekem sajnos nagyon terhelt. Több Szilvia is volt az életemben, akik valamilyen oknál fogva utálatosak voltak vagy kifejezetten szemetek. De ez egyéni, szóval neked nyilván nem segít...

És hát nekem is a papírtörlő.

Lány: Luna, Berill

Fiú: Kornél, Konrád

2020. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem szép.

Szimóna

Larissza

Leona

Leontina

Jusztínia

Szibilla

Fióna

Melánia

Dominika

Klarissza

Karina

Klára

Norina

Valéria

Alissza

Adina

Amália

Edvina

Ernesztina


Edvin

Lénárd

Flórián

Adrián

Adorján

Merse

Damján

Leonárd

Leontin

Kventin

Kende

Keve

Henrik

Andor

Soma

Simon

Csanád

Bercel

Nándor

Norbert

Zente

Zénó

2020. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Szuper! Várok még válaszokra de köszi az eddigieket. Én Szilvia vagyok és semmi mellem 😂 régen nem szerettem a nevem mert azt gondoltam öreges, de mára már kedvelem. Nem gyakori a korosztályomban.
2020. máj. 14. 12:37
 7/22 anonim válasza:
100%
Nekem a süti :) isteni Szilvia szelet 😊
2020. máj. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem átlagos,semleges név.
2020. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%

Ne hallgassál azokra, akik itt mindenféle idegen nevet sorolnak fel. A Szilvia név nem rossz, de nem is kifejezetten szép, kb. 20-30 éve volt divatnév a Csillával, az Ildikóval, a Krisztinával egy időben. Nekem a kedvenc nevem a Noémi, a Laura, az Emese, a Jázmin, a Kinga, még a Vilma is, és újabban a Zselyke.Ja, meg a Csilla is.

A fiúnevek közül tetszik a Balázs, Bence, Gergely, Csongor, András, Levente, Áron, Balázs, Ákos, Barnabás, Zoltán, Zsolt, bár a Zsolt is úgy 30 éve volt divatnév.

2020. máj. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy ne hallgasson azokra...? Kedvenc neveket kért, leírták páran, ennyi. Nem rábeszélni akarjál valamire. 🤦‍♀️
2020. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!