Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mert Ropog? A babom most 9hos...

Mert Ropog? A babom most 9hos es ropognak az izuletei ebbe bele ertem a csuklo, lab, gerinc, bordak. Most ez mert van? Vagy minden babonal van ilyen vagy csak az enyimnek? Jah es 1 babam! Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Még a gerince és a bordáis is???

Az én babámé nem ropog.

Viszont az egyik ismerősöm kisfiáé uezt csinálja (egy éves).Be kellett vinnie az Sztk-ba, de ott is csak annyit mondtak neki, hogy várni kell vele 2 éves koráig és meglátják addig mi történik.Hát, hogy mire gondoltak, azt még az anyuka sem tudja.

Legalább a gyerekorvosnak mutasd meg!Akkor legalább nyugodt lennél.

2010. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az enyémnek a válla ropogott régebben. A frász jött rám emiatt, de egyébként normális.
2010. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

16 hós babám is ropog, ha felemelem vagy, ha pelusozom és fogom a bokáját!

A 10 éves fiam is ropogott anno, és semmi baja nincs, élsportoló lett!

Teljesen természetes sok babánál van, ez így, de elmúlik majd!

2010. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! enyémnek is ropog mindene, de én azt olvastam normális. 6 hós lesz
2010. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az enyémnek csak a karja, térde, bokája, csuklója ropog, 6 hónapos. nekem azt mondtaa a doki, majd kinövi, ne aggódjunk nem baj!
2010. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
remeljuk most megyunk a 9hos szisztematikus vizsgara meg krdezem a dokinkat remelem kinovi.koszi a valaszokat
2010. aug. 4. 20:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Minden oke !A Dr. nonk azt mondta hogy normalis mert most igazodnak a csonrok ,es most toltote be az egy evet es mar egy ideje nem ropog.
2010. nov. 23. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!