Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj hogy 11 honaposan...

Nagy baj hogy 11 honaposan meg nem ul a gyerekem?

Figyelt kérdés
Kuszott, most maszik, felterdel, felall, igazbol mindent csinal de egyszeruen nem tud ulni. Es mar kezd aggsztani nagyon, latta vedono gyerekorvos es konduktor is de szerintuk semmi baja, valaki jart mar igy?
2020. máj. 19. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a szakemberek szerint nincs baja en nem aggódnék. Valószínű nem túl izgi ücsörögni inkább mást csinál helyette.
2020. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Picit késői, de nem vészes. Nyugi, le fog ülni még nagyon sokszor életében, nem éli le az életét ülés nélkül :))
2020. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt mondanám hogy nem izgalmas neki. Igaz az én babám még csak 8 hónapos, de ugyan ezt látom rajta. Mászik, lépeget a bútorok mellett. Szerintem ha érdekelné már ülne, csak jobb mindig menni.
2020. máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!