Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy ennyit alszik...

Normális, hogy ennyit alszik az 1 hetes baba?

Figyelt kérdés

Sajnos a 3. nap besárgult ezért nem jöhettünk haza, de 4. nap már el tudtunk jönni. 3000g-os volt, a születést követően lefogyott 2700g-ra. Mára viszont ismét 3000g-ot nyom.

Mivel lehetne felébreszteni, mert alszik és csak alszik és azt mondják ez megint a sárgaság előszele. Épp, hogy kicsit kinyitja a szemét, aztán máris elalszik újra. Van valakinek ötlete, hogyan tudnám kissé ébrebb lenne? Többet kellene szopiznia.



2020. máj. 20. 19:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A mèricskèlès megtèvesztő lehet, az aktìv szopàs időtartama többet szàmìt.
2020. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp keltsd, ne, hagyd, hogy besárguljon! A 3. Babám a PICen volt születése után 2 hétig. Láttam ezt azt ott. Volt több baba is, akiket kék fényeztek sárgaság miatt. Kérdeztem az ottani csecsemősöktől, hogy miért kell ennyire komolyan venni? Azt mondták, hogy ha nem kezelik, később mindenfelé baj előjöhet. Kezdve a figyelemzavartól, idegrendszeri éretlenségtől, ADHD-tól, és még egy csomó más baja is lehet a gyereknek. Utólag belegondolva, az első gyerekem elég aluszékony volt, és elég sokáig sárga. A védőnő nem tartotta vészesnek, nekem meg az első gyerekem volt, nem tudtam, hogy baj lehet. Hát nem tudom, hogy van e köze hozzá, de ADHD.s a nagyobbikon. Minden nap keményen megküzdök vele.
2020. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem akarom elkiabálni, de mára 3,27kg a rúgdalózóval együtt. Eddig ma, 6 szopizáson vagyunk túl és ez 340ml-t jelent.
2020. máj. 21. 19:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!