Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A köldök sérvet ha nem húzodik...

A köldök sérvet ha nem húzodik vissza mindenképp müteni kell?

Figyelt kérdés
lányomnak van ,de kicsi,a doki azt mondja inkább esztétikai gond csak,de majd késöbb megnézeti.18 hós
2010. júl. 30. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én 1 éves lányomnak is van, borsónyi nagyságú, ha ül nem látszik, de ha áll, akkor kidudorodik neki. A mi dokink is azt mondja, egyenlőre nem kell vele foglalkozni, mert csak később műtik meg úgyis. Én még reménykedem benne, hogy visszahúzódik. nekünk fél éves koráig ragasztva volt, mert mogyorónyi nagyságú volt, akkor azt mondta a sebész, hogy elmúlt, de azóta meg nőtt egy picit újra, így most borsónyi. A múltkor azt olvastam, ha már járnak, még csökkenhet, nálatok ez nem történt meg, neki mekkora van?
2010. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is volt, azt mondták 1 éves koráig elmúlhat, akkor vigyük vissza. Visszavittem, azt mondta a doki, hogy ez nem sérv, csak rosszul záródott a hasfala. Hát, az nem ugyanaz? Legközelebb vittem egy náthával 2 évesen, kijelentette, hogy ugye tudom, hogy sérve van a gyereknek? Na, jó pofa, még legyek én a hibás, mert elhanyagoltam. Elvittük a gyereksebészetre ott is jól letoltak, hogy már rég műteni kellett volna. De nem is értettem, hogy miért. Nem fájt neki, és azt mondták, hogy a kizáródásnak minimális az esélye ebben a korban. De azért megműttettük. 1 napot volt bent, hamar el is felejtette.
2010. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem vidd el a gyereksebészetre, ott megmondják mi van. Nekünk diónyi nagyságú volt.
2010. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!