Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert sirok sokat mostanaban?

Miert sirok sokat mostanaban?

Figyelt kérdés

Szules utan majdnem 1 honapig sirtam. Nem tudom mi volt a bajom, talan feszult ideges voltam, meg olyan erzes volt mintha gyaszoltam volna, pedig nagyon orultem/orulok hogy kisfiam szuletett. (ha szamit akkor azt is leirnam hogy nagyon sokat gondoltam az anyukamra amikor 15 eves voltam meghalt rakban es szuksegem volt ra.) Ferjem sokat segitett haztartasban is meg sokat foglalkozott a kisbabankkal is. Rokonok messze laknak tolunk. Nem reg lett 1 eves a kisfiam aki imadnivalo es orokmozgo rosszcsont. Nagyon akaratos, “hisztis”, mindent akar. Ezt meg is ertem, meg nagyon picike, termeszetes hogy ilyenkor mindent felfedez, erdeklodik. Pelenkazni , oltoztetni stb nagyon nehezen oldom meg, mert mindig elmegy. ( olyankor neha elfogy a turelmem) Ha megtiltok neki ami tilos akkor elkezd harapni engem es neha utogetni az arcomat. Etetes is nagyon nehezen ment. Legtobbszor csak ugy sikerul etetni hogy kozben a telefonon nezi a meset. Tudom rosszul csinalom, de muszaj ennie valahogy, kozben tapszert is eszi. Nehezen tudom ki alakitani a napirendet, panelban lakunk, van egy kis kutyank. Igy meg kutyust is szoktunk levinni setaltatni. Fozni csak akkor tudok amikor ferjem van itthon de van amikor ferjem foz. De mostanaban nem tudom miert sirok?? Mindenen sirok foleg amikor nem sikerult elerni amit szerettem volna olyankor neha ram tor a siras. Neha bunkon viselkedek a ferjemmel pedig nagyon szeretjunk egymast. Mostanaban nagyon sokszor nyugos a kisfiam es olyankor feszult vagyok. Kupi is van mostanaban , nem nagyon tudok mindig pakolni. Mostanaban hagyagolom a haztartast. Legtobbszor a ferjem csinalja meg, ami nekem kellemetlen. Nem szeretnem tulterhelni ot. Hetkoznap 12 oraban dolgozik. Olyan szar anyanak erzem magam. Maganyos vagyok, csak ferjemmel beszelek mindennap , massal nem nagyon. Baratnom leszar engem.

Bocsanat a hosszu es bena fogalmazasert!



#sírás #feszültség #Egyedülérzemmagam
2020. máj. 27. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magányos vagy.
2020. máj. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Feszültség, kimerültség is kijöhet könnyekben.
2020. máj. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

A fáradság, kimerültség lehet az oka. A kezdeti kiborulás azért szokott lenni (nálam is volt), mert megváltozik minden a gyerekkel. Másra kell összpontosítanod. Egy gyerek elképesztően le tudja szívni az energiát!!!

Szerintem kevesebbet kellene képernyőzni, többet mozogni a kicsinek. Tudom, panelba ez nagggyon nehéz!!! Sok gyereknél sajnos visszaüt, ha sokat néz képernyőt, és keveset mozog. De nem ítélkezésképpen mondom, nem ismerem a helyzetet. Bocsánat, ha ez így nem helyénvaló!!!

Esetleg szóbajöhet a bölcsi...

A főzést esetleg ebédrendeléssel ki tudod váltani, amíg túl jutsz ezen a nehéz időszakon.

Próbálj társaságot keresni. Mi egy egyházhoz tartozunk, nagyon sokat jelent nekünk, nem csak lelkileg, de fizikailag is. Sokszor tudtam tanácsot kérni, néha segített is valaki a kezdeti nehézségekben. Nekünk sincs se nagyszülő, se semmi rokon a közelben, aki segítene, tudom, milyen nehéz!!! Anyukámat nem ismerem. 6 éve nem volt egy szabad fél napom se. Járhattok valamilyen kisgyerekes programra is, ha van lehetőség, vagy játszótérre. Esetleg elutazhattok a rokonokhoz 1-2 napra, vagy jöhetne hozzátok. Keress új kapcsolatokat, az fontos. Barát az, aki kitart melletted, és segít, támogat.

Nagyon drukkolok neked! Kitartás és próbálj valamit tenni, mert így sokáig nem fogod bírni. Amúgy majdnem minden anyuka eljut arra a pontra, hogy elég! Kiborul, elfárad, depressziós lesz, elcsügged, vádolja önmagát stb. És ez legtöbbször egy éves kor körül van. Nekem is pont ekkor volt, de hála Istennek, lelkileg támogattak 😊

Sok sikert neked!!!

2020. máj. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

Nem egesznap szoktunk a kepernyo elott lenni. Csak enni akkor hajlando ha meset nez kozben :/ Delutanonkent mindig kimengyunk a jatszoterre foleg a jo idoben. Ha borus vagy esetleg huvos van akkor babakocsival szoktunk setalni. Nagyon szepen koszonom hogy leirtad. En is igyekszem jo iranyban fordulni(elkerulni a depressziot stb.) es bizom abban hogy hamarosan el is mulik a siras , feszultseg meg minden.

2020. máj. 28. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!