Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon ideges és stresszes...

Nagyon ideges és stresszes vagyok mostanában, minden nap, (megvan az oka) sokat sírok is. Árt ez a babának? Terhesség előtt dohányoztam, és ilyen helyzetben jól esett 1-1 szál cigi.

Figyelt kérdés
De mióta tudom hogy terhes vagyok egyet sem szívtam. Most kísért hogy jó lenne mert nagyon kész vagyok, de nem akarok a babának ártani. Olyan rossz, mert fő a gyerek, de az idegeim teljesen kivannak.
2009. ápr. 15. 19:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy 14 hetes 6 napos vagyok.
2009. ápr. 15. 19:10
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én végig stresszeltem a várandóságomat. Főként, mert veszélyeztetett terhes voltam és féltem, hogy elveszítem a babámat.

Most 3,5 hónapos sírós, hisztérikus, nem alszik szinte sosem - rendszeresen járunk neurológiára, mert egyenlőre nem találják a sírás okát.

Valószínű, hogy azért ennyire sírós, mert stresszes volt a várandóság:((((

2009. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Hát én nem voltam stresszes,de a 4.gyerekem olyan sirós volt,hogy elrohantam volna a világ végére!Csak akkor volt csendben,amikor szopott!Irj priviben,mert ha irok itt neked a cigiről,úgy lepontoznak,mint a huzat!Ha tudok,segitek neked!
2009. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó, írtam Neked egy privit :)

2009. ápr. 15. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sokat stresszeltem, egyrészt mert hiperérzékeny vagyok, másrészt nem kaptam annyi figyelmet/törődést gyermekem apjától, mint ami egy harmónikus kapcsolatban járna. A kisfiam egy nyugodt baba volt, 1x ha sírt éjszaka csecsemőkorában. Most 8 éves és még csak nem is sírós. Kis nyuszi, idővel én lettem szorongásos beteg. De túl vagyok rajta, persze nagyrészt azért mert elváltam.
2009. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!