Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelentenek a gyerek...

Mit jelentenek a gyerek motorokon az 1-2-3-4 ill 5-ös szám az oldalukon?

Figyelt kérdés
a gyerek életkorát?vagy a motor nagyságát?de honnan tudjam hogy mekkora gyereknek mekkora kell?van valami magasság és szám összefüggés?
2010. júl. 30. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
szerintem azok csak dísznek vannak, nem jelentenek semmit.
2010. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem dísz, hanem a nagysága. 1-es a legkisebb.
2010. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 poci-maci ***** válasza:

vannak jelentőségük

az 1es a legkisebb az olyan 1 -2 évesnek jó éppen ki milyen magas

és ahogy nő a motoron a szám annál nagyobb gyerkőcnek való

ezt egyszerű eldönteni hogy mekkora kell épp a te gyermekednek ültesd rá a motorra és ha leér a lába akkor jó neki csak arra figyelj hogy ne érjen le teljesen

mi éppen ezzel szúrtuk el a vásárlást hogy amit vettünk neki azon teljes talpa leért és kb 4 hónap múlva vehettem neki másikat

2010. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a legkisebb van. 3-as van ráírva. Szóval nemtudom.

DE!!! az eladó mondta, hogy azt kell nézni, hogy az első kerék felett mekkora hely van. Minél nagyobb a motor, annál nagyobb a hely a kerék és a kormánytartó között.

A kisfiam motorjának a kereke éppenhogy nem ér hozzá a a kormánytartóhoz.

A legnagyobb motornál közel 20cm is lehet ez a távolság.

2010. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

a fiamnak most vett egyet(már a 3.)az apja,és ezen 5ös szám van.Látványosan nagyobb is mint a 3as,ami előtte volt.azon leér a talpa,míg az 5ösön lábujjhegyen van.most 21hónapos és 89cm.

2010. júl. 30. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még 3 asnál kisebbet nem láttam sehol. Illetve van az a nyuszis ami kesbb, de azon nincs szám. A 3,4,5 pedig a számok növekedésével egyre nagyobb méretet jelent.
2010. júl. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A miénken 2es szám van ez tuti nem a legkisebb mert láttam milyen a kicsi. Az én lányom 85cm le is ér a lába, de sztem akkor tudják igazán hajtani a két lábbal egyszerre hajtják azt pedig akkor lehet ha az egész talpuk leér, az én leányzóm csak szép lassan váltott lábbal tudja hajtani most még.
2011. jan. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!